Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„York” School of English – przyjemne z pożytecznym

Gdzie najbardziej przydałby się wam angielski – w domu, w pracy czy w podróży? Gdzie chcielibyście się uczyć – w Krakowie czy w Londynie? Odpowiedzi na te (i inne) pytania związane z nauką angielskiego pomoże wam znaleźć „York” School of English.

W ramach kursów stacjonarnych w Krakowie „York” School of English (www.york.edu.pl) proponuje intensywne kursy konwersacyjne – angielski w domu, w pracy i w podróży. W ciągu miesiąca realizowany jest program trymestru nauki! Kursy te polecane są osobom, które wciąż mają opory z mówieniem, dopiero zaczynają naukę, nie chcą tracić kontaktu z językiem albo planują zdawać egzaminy Cambridge w sesji grudniowej. Zajęcia trwają 40 godzin, lecz można w nich przez dowolną ilość tygodni.
 
Tym, którzy dysponują nieco większą ilością wakacyjnego czasu i są gotowi na „pełne zanurzenie”, York proponuje naukę języka angielskiego w Londynie. Każdy uczestnik może dostosować naukę do własnych potrzeb, określając m.in. długość pobytu, intensywność nauki oraz tematykę i profil kursu (np. General English czy General and Business English). Organizatorzy zapewniają także zakwaterowanie (np. u rodzin brytyjskich lub w akademiku). Ceny – w zależności od wybranego kursu i szkoły – mogą obejmować m.in. test kwalifikacyjny, materiały pomocnicze i program kulturalno-rozrywkowy.
 
„York” School of English uczy języka angielskiego w Krakowie już od 15 lat. Nowoczesna metodyka nauczania jest dostosowana do wieku, poziomu i sposobu percepcji słuchaczy, a zajęcia są prowadzone w małych grupach przez dyplomowanych polskich anglistów oraz native speakerów. Kursanci dodatkowo mogą m.in. korzystać z bezpłatnej pomocy w nauce (np. konsultacje lektorów i testy próbne) oraz uczestniczyć w klubach konwersacyjnych i dyskusyjnych.
 
„York” School of English
ul. Mackiewicza 12
31-213 Kraków
tel./fax: 012 415 1818
 
PROMOCJA
Interesują Cię kursy i szkolenia? Zobacz więcej >>