Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Young Business Festival

Projekt Young Business Festival organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club adresowany jest przede wszystkim do młodych przedsiębiorców oraz studentów wchodzących na rynek pracy.

Young Business Festival, czterodniowe wydarzenie, cykl prelekcji i warsztatów, odbędzie się w dniach 13-17 października 2015 roku w Europejskim Centrum Solidarności oraz Olivia Business Centre. Około tysiąca licealistów, studentów oraz młodych przedsiębiorców będzie miało okazję spotkać się oraz wysłuchać praktyków biznesu z wieloletnim doświadczeniem.

Celem Young Business Festival jest między innymi pokazanie, jak zaczynali najlepsi i jak pójść ich śladem. YBF jest świetną okazją do innego spojrzenia na zarządzanie firmą oraz uzyskania wskazówek, jak stawiać kroki w świecie biznesu oraz jak rozwijać biznes już istniejący. Podczas pierwszego dnia doświadczeni przedsiębiorcy postarają się przekazać cenne wskazówki oraz porady, dzięki którym udało im się dostać na szczyty kariery. Następny dzień został poświęcony tematyce marketingu i social media – uczestnicy zapoznają się z tajnikami skutecznej reklamy oraz obecności w mediach społecznościowych. Podczas trzeciego dnia odbędą się warsztaty oraz prelekcje dotyczące tematyki innowacji, a ostatniego dnia, mówcy będą inspirować i motywować uczestników do działania i realizacji swoich celów.

YBF to jedno z największych w Polsce wydarzeń dotyczących przedsiębiorczości i samorozwoju, a tegoroczna edycja potrwa aż 4 dni, z czego każdy to zetknięcie praktyki z teorią oraz możliwość zaprezentowania alternatywnych ścieżek rozwoju w poszczególnych etapach kariery. Wśród zaproszonych gości pojawiają się między innymi Prezydent Miasta Gdańsk – Paweł Adamowicz, Dyrektor Gdańskiej Loży Business Centre Club – Pani Katarzyna Dobrzyniecka, a także wybitni przedsiębiorcy, których nazwiska znajdują się wśród najbogatszych Polaków czy profesjonalni mówcy.

Więcej informacji na http://sfbcc.org.pl/