Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zacznij poziom wyżej!

Zdobywaj wiedzę i doświadczenie. Weź udział w konkursach i poznaj firmę Ernst & Young! Wygraj atrakcyjne nagrody!

Ernst & Young, jak co roku, zaprasza studentów kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych do udziału w konkursach EY Financial Challenger oraz EYe on Tax. Zadania do obydwu konkursów przygotowywane są przez ekspertów z działu Doradztwa Transakcyjnego i Doradztwa Podatkowego. Udział w nich gwarantuje studentom zdobycie cennego doświadczenia. Jest również doskonałą okazją do sprawdzenia i umiejętnego wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas studiów, ponieważ uczestnicy konkursów zmierzą się z zadaniami, które często stawiane są profesjonalistom z branży.

Oprócz możliwości pogłębienia wiedzy, uczestnicy będą mieli okazję wygrać cenne nagrody. Zespół, który zajmie I miejsce w konkursie EY Financial Challenger otrzyma 24.000 PLN, II miejsce – 8.000 PLN. W EYe on Tax zwycięska drużyna zdobywa 20 000 PLN. W obu konkursach nagrodą są również płatne praktyki oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do konkursu EYe on Tax i EY Financial Challenger przyjmowane są do 18 listopada br. Więcej informacji na stronach www.ey.com.pl/EYe_on_Tax i www.ey.com.pl/Challenger