Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zadbaj o swoją karierę!

5 marca na Wydziale Zarządzania UŁ odbędą się łódzkie Dni Kariery® 2015

Są to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży, które realizowane są od 23 lat. Tegoroczne Dni Kariery® odbywają się w 9 największych ośrodkach akademickich Polski.
Głównym celem przedsięwzięcia jest zapoznanie młodych osób z aktualnymi trendami na rynku pracy
oraz z ofertami potencjalnych pracodawców. Projekt realizowany jest przez międzynarodową organizacją AIESEC zarządzaną przez młodych ludzi, której głównym celem jest kreowanie przyszłych liderów.
Nie przegap okazji na znalezienie wymarzonej oferty pracy i pobierz darmowy bilet na www.dnikariery.pl.
 
 
DNI KARIERY 2015 – ATRAKCJE PODCZAS TARGÓW!
 
 
Oprócz ciekawych ofert pracy, praktyk i staży, na uczestników tegorocznych Dni Kariery czekają specjalne strefy, czyniące udział w targach jeszcze przyjemniejszym i bardziej wartościowym!
 
Chill Out Zone
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów odwiedzających nasze targi, zdecydowaliśmy się utworzyć strefę wypoczynku. Jest to miejsce przeznaczone do tego, by spokojnie przejrzeć oferty pracy i przygotować się do rozmowy z pracodawcą, jak również porozmawiać z innymi uczestnikami. W strefie chill out znajdą się wygodne miejsca do siedzenia, interesujące magazyny, informatory targowe i mnóstwo atrakcji.
 
Strefa Doradztwa Zawodowego
 
Ważnym celem naszych targów jest przygotowanie i edukacja osób wchodzących na rynek pracy, dlatego utworzyliśmy Strefę Doradztwa Zawodowego, gdzie będzie można skonsultować soje CV
i dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Specjaliści udzielą wszytkim chętnym bezpłatnych porad na temat rozwoju ścieżki kariery czy doradzą, jak świadomie podejmować pierwsze kroki w życiu zawodowym.