Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

ZaGRAj o staż i atrakcyjne nagrody!

7 lutego rusza 16. edycja „Grasz o staż”. Do wygrania ponad 210 praktyk.

W tegorocznej odsłonie konkursu można wygrać jedną z ponad 210 praktyk w renomowanych firmach na terenie całej Polski oraz atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 150 000 zł.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów III, IV i V roku magisterskich studiów jednolitych, studentów III roku studiów licencjackich lub inżynierskich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających. Do udziału w konkursie zapraszamy również absolwentów, którzy nie przekroczyli 30 roku życia. Nie ważny jest kierunek, tryb czy rodzaj studiów, ale chęć rozwoju i zmierzenia się z zadaniem konkursowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na www.grasz.pl. Następnie wypełnić kwestionariusz, który w konkursie pełni funkcję CV oraz spośród ponad osiemdziesięciu opublikowanych na stronie zadań wybrać od jednego do trzech, które chcemy rozwiązać.

Do wygrania są staże m.in. w takich branżach jak: finanse,marketing,PR,prawo, IT czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Interesujące staże znajdą także uczestnicy zainteresowani energetyką, nieruchomościami, biotechnologią, produkcją czy logistyką. Pełną listę praktyk można znaleźć na www.grasz.pl. A na najlepszych uczestników w tegorocznej edycji czeka m.in.: tygodniowy kurs na Uniwersytecie St. Andrew w Wielkiej Brytanii, szkolenia specjalistyczne, prenumeraty czasopism branżowych czy kursy językowe.

Konkurs jest nie tylko świetną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, ale również do zdobycia nierzadko pierwszych doświadczeń na ścieżce kariery.

Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 4 kwietnia.

Więcej informacji www.grasz.pl