Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zagraj z Majewskim pod Jaszczurami!

Szymon Majewski będzie kolejnym gościem PRESSentacji. Spotkanie z dziennikarzem odbędzie się w Klubie Pod Jaszczurami (Kraków, Rynek Główny 8) w piątek, 20 kwietnia o godz. 17. Wstęp wolny. W ramach imprezy odbędzie się konkurs "Końca nie widać", w którym wybrany student zmierzy się z samym… Szymonem Majewskim!

PRESSentacje to cykl spotkań z najważniejszymi dziennikarzami w kraju. Impreza odbywa się co miesiąc w Klubie Pod Jaszczurami w Krakowie. PRESSentacje odwiedzili m.in. Tomasz Lis, Kamil Durczok, Jacek Żakowski, Piotr Najsztub, Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski.
Zagraj z Majewskim
 
Końca nie widać
Jedną z części programu „Szymon Majewski Show” jest konkurs „Końca nie widać”. Podczas wizyty dziennikarza w Krakowie (20 kwietnia), pojawi się możliwość zmierzenia się w tym konkursie. Rywalem będzie… Szymon Majewski. Organizatorzy szukają studenta, który chce zagrać z prezenterem TVN. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się pisząc do 19 kwietnia, do godz. 15 na adres e-mail pressentacje@gazeta.pl. W temacie maila należy napisać „Końca nie widać”, a w treści wiadomości podać swoje imię, nazwisko, kierunek studiów, uczelnię oraz telefon kontaktowy.