Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zakończenie konkursu Experience PwC

Konkurs Experience PwC rozstrzygnięto! Konferencja Finałowa odbyła się w Jachrance, pod Warszawą, w dniach 9 – 11 grudnia 2011 r.

W tegorocznej, już siódmej edycji konkursu zwyciężył zespół w składzie: Patryk Ćwiczak, Katarzyna Iskierka, Grzegorz Korach, Sarah Łyś, Bartosz Mroczkowski, Marcin Sułkowski. Laureatów nagrodzono kursami językowymi w empik school, zestawami publikacji naukowych PWN oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Indywidualną nagrodę główną zdobyła Joanna Mangała, studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Joanna otrzymała od PwC m.in. voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 6 000 PLN. Poza tym w ramach konkursu przyznano nagrody dodatkowe w postaci szkoleń oraz praktyk w PwC.


Trzydziestu finalistów Experience PwC wyłoniono w drugim etapie konkursu, który polegał na indywidualnym rozwiązaniu case study on-line z wybranej dziedziny: audytu, podatków lub doradztwa biznesowego. Na trzydniowej konferencji jej uczestników powitał Jacek Socha, wiceprezes i partner w firmie PwC. Następnie wcielili się oni w rolę członków zespołów audytorsko-doradczych, które do późnego popołudnia drugiego dnia konferencji pracowały nad rozwiązaniem złożonego zadania biznesowego. Finaliści mieli możliwość konsultować wszelkie wątpliwości z ekspertami PwC, jak również pozyskiwać dodatkowe informacje od osób odgrywających rolę ich klienta, co było niepowtarzalną okazją do sprawdzenia nie tylko swojej wiedzy, ale również umiejętności interpersonalnych. Wyniki i efekty końcowe całodniowych zmagań uczestnicy przedstawiali w formie prezentacji. Mimo napiętej agendy nie zabrakło również czasu na integrację i dobrą zabawę!

Serdeczne gratulacje dla wszystkich finalistów i laureatów tegorocznej edycji Experience PwC. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.experiencepwc.pl.


Partnerzy konkursuempik school, Wydawnictwo Naukowe PWN


Patroni medialni


Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.pl