Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zakręcone gadżety na każdą okazję

Szukasz nietypowego prezentu dla znajomego? Chcesz mile zaskoczyć swoją sympatię? Skorzystaj z naszych pomysłów!

Pomysłów na odlotowy prezent lub oryginalne urozmaicenie imprezy jest wiele. Wystarczy zajrzeć na stronę www.MinisterstwoGadzetow.pl i wybierać do woli!

A oto nasze ulubione propozycje:

Biurowy Partner

Aby ozdobić sobie nasze biurko w pracy, często ustawiamy na nim zdjęcie naszego ukochanego lub naszej ukochanej. Pomaga nam to przetrwać wybuchy złości sfrustrowanego szefa lub ciężkie chwile gdy gonią nas terminy. Teraz możemy zrobić to w prawdziwym stylu. Figurki Biurowy Partner mają specjalny otwór na szyi, w który wkładamy zdjęcie głowy naszego partnera. mieszczony na biurku partner lub partnerka będzie dla nas nieocenionym towarzystwem podczas długich godzin spędzanych w biurze oraz obiektem wielkiej zazdrości.

Masująca Rączka

Ta rączka wymasuje bez żadnego zrzędzenia i szukania wymówek każdy z waszych bolących mięśni. Wystarczy nacisnąć jej paznokieć w kciuku aby zaczęła Was masować. Rączka ma także wbudowaną funkcję wibrowania – wszystko po to, aby masaż był jak najbardziej przyjemny. Momentalnie likwiduje wszelkie napięcia oraz stres – od czubka głowy aż po stopy.

 Piłka Waboba

Ta piłka jest po prostu niesamowita. Co prawda wyglądem przypomina piłeczkę tenisową, ale to tylko pozory. Dzięki zaawansowanej konstrukcji – potrafi ona odbijać się od wody!!! Dzięki niej powstał nowy rodzaj sportu, który staje się coraz bardziej popularny na świecie. Piłka jest mała i można ją wszędzie ze sobą zabrać. Każdy wypad nad morze, jezioro lub basen dostarczy wiele emocji i dużo dobrej zabawy. Znakomita jakość wykonania gwarantuje dużą żywotność Waboby.

Książkowa Latarnia

Ten gadżet jest niezbędnym wyposażeniem każdego mola książkowego. Ta latarka przyczepia się do czytanej książki i dzięki wysuwanej ramie – oświetla ona dokładnie tam gdzie tego potrzebujemy. Nigdy więcej nie będziemy męczyć oczu czytając po ciemku lub zawalać egzaminu tylko dlatego że naszemu „współ-spaczowi” lub „partnerowi” przeszkadza lampka nocna. Jest to jeden z tych przedmiotów, które koniecznie należy ze sobą zabrać w każdą podróż.

MoPad

Mopod to prawdziwy rarytas dla tych, którzy lubią ozdabiać swoje telefony komórkowe różnymi akcesoriami. Ten robiący furorę w Japonii gadżet, zaczął właśnie podbijać serca Europejczyków. MoPody są małymi stworzonkami, które żyją w przeźroczystych kapsułkach. Oprócz tego że wyglądają bardzo atrakcyjnie, to za każdym razem gdy dzwoni przyczepiona do nich komórka lub gdy dostajecie SMS’a lub MMS’a – świecą się i kręcą wkoło jak szalone.

                                                       Lodowaty Kufel

Lodowaty kufel to marzenie każdego piwosza. Zasada jego działania jest bardzo prosta. Pomiędzy ściankami kufla znajduje się specjalny nietoksyczny żel który bardzo łatwo zamarza i długo utrzymuje niską temperaturę. Po prostu wystarczy włożyć kufel do zamrażarki na około godzinę, wyjąć, wlać piwo (lub jakikolwiek inny napój) i już możemy się delektować cudownym napojem. Lodowaty Kufel zamieni twoje ciepłe piwo w zimne lub spowoduje że zimne znacznie dłużej takie właśnie pozostanie. Według naszych osobistych obliczeń kufel ten potrafi utrzymać odpowiednią temperaturę do 1,5 godziny od czasu wyjęcia z zamrażarki.