Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zalety studiowania psychologii RealTime online

Studia psychologiczne dają absolwentom wiele możliwości. W zależności od wybranej specjalizacji możesz pracować w biznesie, prowadzić własną praktykę lub brać udział w międzynarodowych badaniach naukowych. Obecnie dużą popularnością cieszą się studia psychologiczne RealTime online. Kiedy warto się na nie zdecydować?

Nauka w tym modelu to duże udogodnienie dla osób, które mieszkają daleko od uczelni i nie mogą sobie pozwolić na przeprowadzkę. Wybierając psychologiczne studia RealTime online, szybko zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności. Poznaj zalety tego rozwiązania!

Studia psychologiczne RealTime online – kto może z nich skorzystać?

Wiedza z zakresu psychologii przydaje się w bardzo wielu dziedzinach życia. Niezależnie od tego, czy pracujesz w szkole, szpitalu, czy też prowadzisz własny biznes, warto wiedzieć, jak udzielić wsparcia psychologicznego. Ze studiów psychologicznych RealTime online mogą skorzystać osoby, które chcą ukończyć klasyczne, jednolite, 5-letnie studia magisterskie oraz osoby, które ukończyły studia pokrewne i chcą zdobyć specjalizację z zakresu psychologii. W ramach oferty studenci mogą wybrać następujące specjalizacje:

  • psychologia kliniczna i osobowości,
  • psychologia biznesu,
  • neuropsychologia.

Warto podkreślić, że studia RealTime online są akredytowane przez Polską Komisję Akredytacyjną, co oznacza, że otrzymanie dyplomu jest równoznaczne z uzyskaniem pełnej kwalifikacji na VII poziomie Polskich Ram Kwalifikacji.

Dlaczego warto studiować psychologię RealTime online?

Studia RealTime online to wygodny i efektywny sposób na zdobycie niezbędnej wiedzy. Jednocześnie taka forma nauki umożliwia łączenie studiów z pracą zawodową i obowiązkami domowymi. Wykłady, ćwiczenia i zaliczenia odbywają się w formie zdanej przy użyciu nowoczesnych programów i platform e-learningowych. Student jest zobowiązany do stawienia się w siedzibie uczelni jedynie podczas obrony pracy dyplomowej.

Dużą zaletą tego rozwiązania jest streamowanie i nagrywanie wykładów. Student może odtworzyć nagranie w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych znacząco ułatwia naukę i umożliwia optymalne zarządzanie czasem.

Studia psychologiczne RealTime online – co możesz zyskać?

Studia psychologiczne RealTime online to świetna alternatywa dla osób, które chcą pracować z ludźmi. Wiedza i umiejętności zdobyte na studiach przydają się w wielu różnych zawodach. Psychologię kliniczną warto wybrać, jeśli chcesz pracować w szpitalu, zostać psychoterapeutą lub pracować z dziećmi i młodzieżą. Psychologia biznesu to pozycja obowiązkowa dla przyszłych managerów, dyrektorów i przedsiębiorców.

Studia RealTime online zapewniają taki sam poziom nauczania jak edukacja w trybie stacjonarnym. Absolwenci otrzymają tytuł magistra, który będzie ich uprawniał do wykonywania zawodu psychologa. Jest to doskonała opcja dla osób aktywnych, które chcą łączyć studia z pracą zawodową i innymi zobowiązaniami.