Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zanim znajdziesz pracę marzeń

Zanim znajdziesz pracę marzeń, poszerz swoje horyzonty w jednej z wiodących instytucji finansowych w Europie. Poznaj dwa wymiary praktyk w PZU – zdobądź cenione umiejętności i zyskaj fantastyczne perspektywy na przyszłość.

Realizuj swoje ambicje i zapewniaj spokój oraz bezpieczeństwo tym, którzy go potrzebują.

Płatne praktyki letnie w PZU. Aplikuj do 15 kwietnia

Dwa wymiary praktyk

Od 4 marca do 15 kwietnia PZU prowadzi rekrutację do programu płatnych praktyk letnich. Na zainteresowanych studentów i absolwentów czeka 50 ofert w różnych obszarach biznesowych firmy.

Rekrutacja odbywa się pod hasłem Praktycznie – fantastycznie, dzięki któremu PZU akcentuje dwa wymiary praktyk. Pierwszym z nich jest zdobywanie doświadczenia w prestiżowej i innowacyjnej firmie, będącej liderem na rynku finansowym. Drugi wymiar podkreśla perspektywy zawodowe, jakie można dzięki temu zyskać. Jednocześnie zachęca kandydatów do realizowania swoich ambicji i rozpoczęcia kariery w instytucji, która niesie pomoc klientom w ważnych i trudnych momentach ich życia.

 

Płatne praktyki letnie

Praktyki rozpoczynają się w lipcu i trwają 3 miesiące. W programie mogą wziąć udział studenci co najmniej 2-go roku studiów oraz absolwenci (do roku po ukończeniu studiów). Będą oni mogli zdobyć praktyczną wiedzę m.in. w finansach, inwestycjach, IT, sprzedaży, obsłudze szkód i świadczeń, komunikacji i marketingu, zarządzaniu ryzykiem, audycie wewnętrznym, obsłudze prawnej oraz rozwoju aplikacji mobilnych.

Duża część praktyk odbędzie się w Warszawie, ale dostępne są również oferty w innych dużych miastach.

Aby aplikować, należy zapoznać się z ofertami praktyk, które są opublikowane na pzu.pl/kariera i przesłać swoje CV w odpowiedzi na te najbardziej interesujące. Aplikacje będą przyjmowane do 15 kwietnia.

Praktyczna wiedza ma sens

To już 8 edycja programu praktyk letnich w PZU. Każdy jego uczestnik może liczyć na praktyczne zadania merytoryczne, opiekę doświadczonego pracownika, a także udział w szkoleniu wdrożeniowym i dodatkowych aktywnościach rozwojowych.

 

Spotkaj się z PZU

W marcu PZU będzie obecne na największych targach pracy w Warszawie – Dni Kariery, Warszawskie Dni Informatyki oraz Absolvent Talent Days. Ponadto, odbędą się spotkania na 15 uczelniach w 11 miastach, gdzie eksperci PZU będą rozmawiać na specjalnych stoiskach o ofertach praktyk, przebiegu rekrutacji i możliwościach dalszego rozwoju w grupie. Z kalendarzem spotkań można zapoznać się tutaj

Taka praca ma sens

Grupa PZU to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy ok. 300 mld zł aktywów i świadczymy usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach. Spółki Grupy PZU są aktywne nie tylko w ubezpieczeniach na życie i majątkowych, ale także w obszarze produktów inwestycyjnych, emerytalnych, ochrony zdrowia i bankowości.

Jednocześnie jesteśmy jednym z największych pracodawców w Polsce. Oferujemy możliwości wszechstronnego rozwoju kariery ekspertom z różnych branż. Nasi pracownicy mogą korzystać z najnowszych technologii i wdrażać rynkowe innowacje. Ich działania wyznaczają kierunek dla całej branży.