Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zaplanuj karierę i wygraj i-Poda!

Dzięki Praktycznemu Planerowi Kariery możesz nie tylko zaplanować swoją ścieżkę zawodową, ale także wygrać i-Poda!

Praktyczny Planer Kariery to nie zwykły kalendarz, to organizer dla wszystkich studentów i absolwentów, którzy poważnie podchodzą do kwestii planowania kariery. Znajdziesz w nim wszystko o czym do tej pory zapominałeś. Już nigdy więcej nie przegapisz targów pracy i nie spóźnisz się z wysłaniem aplikacji. Praktyczny Planer Kariery zawiera najważniejsze terminy związane z organizowanymi przez prestiżowe firmy praktykami i stażami oraz z targami pracy i innymi wydarzeniami o charakterze rekrutacyjnym.
Praktyczny Planer Kariery to również prezentacje najlepszych pracodawców oraz porady reprezentujących ich specjalistów dotyczące rekrutacyjnych sztuczek, możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.
 
Dla uważnych czytelników przygotowaliśmy konkurs! Do wygrania aż 47 nagród, w tym jeden z czterech iPodów nano. Wystarczy, że wypełnisz ankietę na stronie www.praktyki.eurostudent.pl/planer, podasz hasło zamieszczone na drugiej stronie Praktycznego Planera Kariery i wyślesz zgłoszenie.
 
Odbierz planer, zaplanuj karierę i wygraj nagrody. To bardzo proste! Czekamy na Ciebie!