Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zaplanuj swój rozwój! – bezpłatne szkolenie w ramach Karierosfery 2014.

Studenci zrzeszeni w Kole Naukowym Public Relations UG wraz z Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym zapraszają na szkolenie z doświadczonym coachem i specjalistą ds. HR Zbigniewem Dattą. Spotkanie odbędzie się 20 marca o godzinie 17:00 w budynku Wystawienniczo-Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Podczas zajęć uczestnicy za pomocą matrycy mam/nie mam – chcę/nie chcę pod okiem eksperta będą mogli zbadać swoje predyspozycje (te uświadomione i nieuświadomione), dowiedzą się więcej na temat posiadanych zasobów oraz obaw, które uniemożliwiają pełen rozwój osobisty i zawodowy.

Zbigniew Datta posiada prawie 20-letnie doświadczenie zawodowe w dużych przedsiębiorstwach. Przez ostatnie 5 lat kierował obszarami HR w ogólnopolskiej firmie telekomunikacyjnej. Zarządzał procesami rozwoju menadżerów i pracowników oraz wdrażałem kompletne rozwiązania HR. Wspiera przedsiębiorstwa w wymienionych procesach, wie jak osiągać wyższą efektywność i skuteczność działania wykorzystując potencjał ludzki.

Jest to drugie szkolenie towarzyszące konkursowi stażowemu Karierosfera 2014. Przed tygodniem studenci mieli okazję poznać tajniki perfekcyjnego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej i wysłuchać porad Anny Czoski z firmy Virtual Recruiter.

Etap lokalny projektu Karierosfera 2014 został objęty patronatem honorowym rektora Uniwersytetu Gdańskiego oraz Prezydentów Miast Gdańska, Gdyni i Sopotu.