Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zapraszamy na CaseWeek

Jak zbliżyć branżę techniczną do studentów?

Jeśli lubisz wyzwania oraz jesteś osobą otwartą, aktywną i zdeterminowaną do działania, a praca w zespole przychodzi Ci bez trudu CaseWeek jest właśnie dla Ciebie!

Już po raz VII stowarzyszenie IAESTE  zaprasza na cykl warsztatów inżynierskich IAESTE CaseWeek organizowanych w całej Polsce. 

Między 11 a 28 kwietnia w 8 miastach, na 9 uczelniach w ramach tegorocznej edycji warsztatów CaseWeek odbędzie się wiele różnych szkoleń, które prowadzone będą przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki CaseWeekowi studenci kierunków inżynierskich mają szansę na bezpośredni kontakt z zagadnieniami, z którymi będą musieli zmierzyć się w przyszłej pracy. Projekt pomaga uzupełnić wiedzę techniczną o praktyczne doświadczenia. ,,Caseweek to świetne wydarzenie, którego uczestnicy mają okazję poznać najbardziej rozwojowe firmy działające na polskim rynku, a przedstawiciele firm studentów z najlepszych uczelni w Polsce. Warsztaty wnoszą bardzo dużo wartości merytorycznej dla pracodawcy, jak i potencjalnych kandydatów.”-opowiada Katarzyna Rutkowska Lider ds. Programów Studenckich i Pozyskiwania Talentów w Hellenic Coca-Cola.

Patronat nad projektem, oprócz Ministra Pracy i Polityki Społecznej, objęli również rektorzy wszystkich uczelni zaangażowanych w wydarzenie: Politechniki Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Krakowskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Łódzkiej i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Uczestnictwo w warsztatach jest całkowicie darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Selekcja odbywa się na podstawie wytycznych firmy przeprowadzającej dane szkolenie.

Aby wziąć udział w CaseWeeku, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej 

www.caseweek.pl  już od 11 marca.