Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zapraszamy na XII TARGI PRACY  Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

22 października 2015, godz. 10.00 – 15.00, pawilon dydaktyczno – sportowy przy ul. Rakowickiej 27.

Podczas Targów czeka na Ciebie:

PONAD 50 WYSTAWCÓW – W tym roku swoją ofertę zaprezentuje ponad 50 firm z branży finansów i bankowości, rachunkowości, IT, doradztwa personalnego, konsultingu, produkcji i handlu.

PREZENTACJE FIRM – spotkaj się z profesjonalistami i sprawdź jak może wyglądać twoja ścieżka kariery. Prezentacje będą odbywały się w salach nr 4, 5 oraz 6 w pawilonie dydaktyczno-sportowym. W spotkaniach może wziąć udział każdy zainteresowany. Aby jak najlepiej wykorzystać swoją szansę, warto wcześniej zapoznać się z harmonogramem prezentacji i zapewnić sobie miejsce na sali: https://www.kariery.uek.krakow.pl/targi-pracy/targi-pracy-2015/program-targow-pracy-uek-2015.

CV POINT – skonsultuj swoje dokumenty aplikacyjne. Podczas Targów Pracy masz szansę nie tylko zapoznać się z najświeższymi ofertami pracy, ale również uzyskać pomoc w przygotowaniu do procesu rekrutacyjnego, dlatego warto zabrać ze sobą życiorys i list motywacyjny.

MAMA SZUKA PRACY – SALA ZABAW DLA DZIECI – pozwól profesjonalistom zaopiekować się swoją pociechą. Zapraszamy na targi wszystkie mamy szukające pracy, a ich pociechy do sali zabaw. Dzieciom powyżej pierwszego roku życia zapewniamy opiekę, gry i zabawy prowadzone przez animatorki zabaw dziecięcych, kącik zabaw oraz mały poczęstunek. Młodsze dzieci mogą uczestniczyć w zabawach razem ze swoimi mamami.


Udział we wszystkich wydarzeniach związanych z Targami Pracy jest bezpłatny!

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na facebooka: https://www.facebook.com/events/169598136714922/ oraz na naszą stronę internetową: www.kariery.uek.krakow.pl.


Zapraszamy serdecznie!

Zespół Akademickiego Centrum Kariery UEK