Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zarób na wakacje

Współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej ITC dla młodych osób oznacza elastyczność w doborze godzin, pracę w młodym zespole, zdobywanie doświadczenia na różnych polach zawodowych, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i możliwość podjęcia stałego zatrudnienia.

Młodzież oraz studenci, stawiając pierwsze kroki w swojej karierze, podczas nadchodzącego lata mają szansę zostać doradcami i specjalistami w:

  • punktach usługowych,
  • sklepach i hurtowniach,
  • zakładach produkcyjnych,
  • hipermarketach,
  • biurach, recepcjach,
  • restauracjach.
ITC Agencja Pracy Tymczasowej dzięki dynamicznemu rozwojowi zaskarbiła sobie uznanie partnerów biznesowych i, co najważniejsze, ogromne zaufanie pracowników. ITC APT jako najmłodsza spółka Grupy ITC, w skład w której wchodzą również ITC Praca za Granicą i ITC Centrum Szkoleniowe, doskonale uzupełnia ich ofertę, świadcząc usługi w zakresie leasingu pracowniczego i pracy tymczasowej. W związku z wymaganiami potencjalnych partnerów i pracowników wachlarz usług spółki stale się poszerza. Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu rynku usług rekrutacyjnych doradcy Agencji Pracy Tymczasowej ITC dzielili się podczas IV Ogólnopolskich Targów Pracy w Kraju i za Granicą w ośmiu miastach Polski, gdzie Grupa ITC była partnerem merytorycznym. Targi uroczyście rozpoczął event w Krakowie, cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych osób szukających pracy tymczasowej w rejonie małopolski.
Pozytywnie zaskoczyło nas ogromne zainteresowanie ofertami pracy młodych, wymagających osób doskonale wiedzących czego chcą i potrafiących określić swoje przyszłe miejsce na rynku pracy mówi Klaudia Świerczek, doradca klienta ITC APT. Nasza agencja wciąż staje przed nowymi wyzwaniami, chcąc sprostać oczekiwaniom potencjalnych pracowników. Cieszy fakt, że ich liczba stale rośnie.
Agencja Pracy Tymczasowej ITC doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dbałość o każdego klienta, dlatego na pierwszym miejscu stawia opiekę nad nim. Nie tylko podczas poszukiwania przez niego pracy, ale również podczas jego bezpośredniego zatrudnienia.
Najlepszymi ambasadorami naszych usług są zadowoleni pracownicy, którymi są między innymi studencimówi Agnieszka Sowa, Manager Działu ITC APT. –Dlatego warto dbać o ich zaufanie. Ono właśnie jest naszym celem.
 
Wszystkich zainteresowanych wakacyjną pracą agencja ITC zaprasza do biura w Krakowie, przy ul. Kurniki 4 (od poniedziałku do czwartku w godzinach 9–17, w piątku w godzinach 9–16). Kompetentni doradcy ITC APT udzielą szczegółowych informacji na temat wakacyjnej oferty, którą firma przygotowała na najbliższe miesiące.
 
Bliższe informacje na www.itcpraca.pl bądź pod numerem telefonu 012 619 28 22 lub e-mailem: atp@itcpraca.pl
 
PROMOCJA