Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zbliża się szesnasta edycja Akademickich Targów Pracy!

Rozpoczęło się wielkie odliczanie do kolejnej edycji Akademickich Targów Pracy. Już 21 kwietnia nasza platforma stanie się przestrzenią do poszukiwań ofert pracy, praktyk i staży przez studentów oraz absolwentów. Tym samym będą oni mieli możliwość aplikowania na setki stanowisk do kilkudziesięciu topowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko.

Akademickie Targi Pracy to wydarzenie integrujące  środowisko pracodawców i studentów. Dla wchodzących na rynek pracy jest to wyjątkowa sposobność na spotkanie się z przedstawicielami  interesujących ich przedsiębiorstw. To także możliwość ocenienia poziomu własnych umiejętności i kompetencji potrzebnych do pracy w wybranej branży. Pracodawcy z kolei mogą poznać oczekiwania przyszłych pracowników i zapoznać ich ze specyfiką pracy w swoich firmach. Jest to także świetna okazja do utrwalenia wizerunku firmy nie tylko w gronie studenckim, ale także branżowym.

Podczas całego wydarzenia przewidzianych jest wiele okazji do nabycia nowych, przydatnych kompetencji. Odwiedzający mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli firm – praktyków w wybranych dziedzinach. Co roku rozpiętość tematyczna szkoleń jest imponująca, dzięki czemu każda chętna osoba znajdzie najbardziej interesujący ją warsztat. Szkolenia są  dostosowane do aktualnych potrzeb lokalnego rynku pracy, co pomaga w podnoszeniu przydatnych w praktyce kompetencji.

W tym roku nie zabraknie także Strefy Doradczej. To tam będzie można  spotkać ekspertów, którzy ocenią swoim fachowym okiem CV i list motywacyjny.

Uczestnictwo w ATP 2021 i zalogowanie na platformę targową jest bardzo łatwe i bezpłatne wraz z wszystkimi wydarzeniami towarzyszącymi.

Czekamy na Ciebie!