Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zbliżają się wielkimi krokami Akademickie Targi Pracy!


Coraz bliżej kolejna edycja Akademickich Targów Pracy on-line. Jest to jedna z największych i najważniejszych tego typu imprez w Polsce. 27 kwietnia 2022 roku na naszej platformie targowej będziecie mieć możliwość spotkania się z przedstawicielami czołowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko. Będzie to zatem świetna okazja do poznania wymagań jakie rynek pracy stawia przed młodymi ludźmi rozpoczynającymi swoją karierę zawodową.


Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Wśród wystawców znajdziemy przedsiębiorców z branży informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej i wielu innych.


Jak co roku będzie można wziąć udział w darmowych szkoleniach tematycznych. Prowadzone one będą przez specjalistów i praktyków z danych dziedzin. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy.


Dzięki naszym Targom, wielu pracodawców znalazło dobrych pracowników – natomiast pracownicy znaleźli idealną pracę odpowiadającą ich wymaganiom. Uczestnicząc w Targach możesz zwiększyć swoje szansę na dołączenie do grona spełnionych zawodowo pracowników.

Uczestnictwo w Targach w targach jest bezpłatne. Nie czekaj ! Już dziś zarejestruj się na wydarzenie: https://targipracy.wydarzeniaonline.pl/rejestracja-free/.

Więcej informacji o wirtualnych ATP dostępnych jest na:
https://www.facebook.com/events/228414162801448


Nie daj się wyprzedzić konkurencji i z domu zadbaj o swoją karierę zawodową! Odwiedź jedne z największych wirtualnych targów pracy w Polsce !

Zapraszamy!
Organizatorzy Akademickich Targów Pracy 2022