Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zdjęcie z wakacji

Udane wakacje to na ogół wakacje pełne nowych wrażeń. Wielu z nas po prostu zatrzyma je w pamięci. Inni uchwycą je na fotografiach. A może zbierze się grupa, która wspomnienia utrwalone na zdjęciach wyśle na wakacyjny konkurs?

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi – Punkt Informacyjno-Rekrutacyjny w Lublinie oraz Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej ogłaszają ogólnopolski Wakacyjny Konkurs Fotograficzny. Główną nagrodą jest aparat Nikon Coolpix L11. Na zdobywców drugiego miejsca czekają drukarki Canon PIXMA iP4300.
Konkurs skierowany jest do wszystkich zajmujących się amatorsko fotografią niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania. Prace w kategoriach „Przygoda” lub „Natura” można składać osobiście lub drogą pocztową w WSPA w Lublinie przy ul. Bursaki 12 w pokoju 315 do 30 września 2007. Zdjęcia muszą być wydrukowane na papierze fotograficznym w formacie 18 x 24 cm. Uczestnicy mogą przesłać od dwóch do pięciu fotografii w każdej kategorii.
Szczegóły dotyczące prac oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie – www.wspa.pl.