Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zdobądź doświadczenie i podnieś swoją wartość na rynku pracy!

Po pierwsze, doświadczenie, po drugie kompetencje miękkie. Tego głównie potrzeba, by dostać wymarzoną pracę. Dla studentów, którzy muszą część swojego czasu poświęcić na naukę, mądrze wybrana praktyka czy wolontariat może okazać się strzałem w dziesiątkę. Możliwość rozwijania się poprzez pracę w zespole innych młodych, studiujących ludzi, a do tego zawieranie międzynarodowych znajomości. Takie szanse stwarza organizacja AIESEC otwierając rekrutację do działalności w krakowskim Oddziale Lokalnym za pośrednictwem programu członkowskiego Future Leaders.

Od 23 lutego do 6 marca trwa rekrutacja do oddziału lokalnego AIESEC Kraków

Do studentów należy decyzja, w którym segmencie organizacji chcieliby działać. Mogą wybrać rozwój z zakresu Human Relations w segmencie Social Enterpreneur. Mogą także skupić się na zdobyciu doświadczenia z zakresu Public Relations, reklamy, grafiki, autoprezentacji i planowaniu oraz wdrażaniu kampanii marketingowych w segmencie Marketing. Inną opcją jest wybór segmentu Business & Sales, gdzie głównym zadaniem jest sprzedaż oraz kontakt z lokalnym środowiskiem biznesowym.

AIESEC jako największa organizacja studencka na świecie

Rekrutacja do AIESEC Kraków trwa do 6 marca. Jeżeli jesteś ambitnym, szukającym wyzwań i własnej ścieżki życiowej studentem, który chce jak najwięcej wyciągnąć z najlepszych lat swojego życia, sprawdź jak już teraz możesz wpłynąć na swój rozwój i karierę na http://aiesec.pl/futureleaders

Więcej informacji: www.facebook.pl/lckrakow

daje szansę poznać ludzi niemal z całego świata. Tworzenie takiej sieci międzynarodowych kontaktów może być bardzo przydatne w każdym okresie życia i pozytywnie wpływać na rozwój naszych umiejętności językowych. . Future Leaders to program członkowski AIESEC, w którym młodzi ludzie mogą rozwijać się personalnie i profesjonalnie poprzez pracę zespołową. To sprawia, że studenci nabywają umiejętności, które będą przydatne zarówno na rynku pracy, jak i w codziennym życiu. Organizacja AIESEC szuka ludzi z pasją, dążących do rozwoju osobistego oraz otwartych na międzynarodowe znajomości. Program podzielony jest na trzy segmenty: Social Enterpreneur, Marketing oraz Business & Sales.