Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zdobądź stypendium na naukę języka angielskiego i spędź 2 tygodnie na rajskiej wyspie

Chcesz podszkolić swoją znajomość języka angielskiego, ale nie masz na to wystarczających środków finansowych? A może do efektywnej nauki brakuje Ci jedynie właściwego otoczenia? Rajska wyspa, piękna pogoda, wiele atrakcji i ludzie wokół Ciebie, mówiący po angielsku. Brzmi interesująco? W takim razie ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Słoneczna Malta zachęca do nauki

Dlaczego właśnie tam? Ponieważ jest to wspaniała lokalizacja, która daje możliwość przyjemnej nauki angielskiego. Malta to też najmniejszy kraj, będący członkiem Unii Europejskiej. Był on przez 164 lata brytyjską kolonią, przez co angielski jest tu językiem urzędowym. 

Malta to nie tylko piękna pogoda

W wolnym od nauki czasie Malta zachęca wieloma atrakcjami. Dla tych, którzy pragną dogłębnie poznać maltańską kulturę, gratką okażą się starożytne świątynie neolityczne i inne fascynujące zabytki. Dla miłośników sportów wodnych ważne będzie to, że Malta to idealne miejsce do  nurkowania, snorkelingu, pływania, parasailingu, pływania na narta wodnych, wakeboardingu, windsurfingu czy wędkarstwa głębinowego. Atrakcyjna okolica zachęca także do wycieczek rowerowych, wycieczek off-roadowych, turystyki, wspinaczki, jazdy konnej, kolarstwa górskiego czy gry w golfa. Dla głodnych nocnych wrażeń wyspa oferuje rozrywkę w licznych klubach nocnych. Każdy znajdzie coś dla siebie, od klubów z muzyką nowoczesną przez piano bary aż do klubów jazzowych.

Maltalingua – szkoła z pasją

Maltalingua to szkoła języka angielskiego, umiejscowiona na Malcie. Wyróżnia się najwyższą jakością nauczania.  Szkoła ta, na czele z brytyjskim dyrektorem, posiada akredytację EAQUALS. Ma świetną lokalizację w sercu tętniącego życiem St. Julian’s, a atmosfera panująca pomiędzy nauczycielami i uczniami jest wspaniała. Szkoła główna posiada basen oraz kawiarnię znajdujące się na dachu. Atutem szkoły jest to, że nie stawia tylko na naukę w swoich murach. Organizuje też wycieczki po wyspie, wyjścia na gokardy, laser tag i paintball, a także inne atrakcje. Dzięki temu uczymy się języka języka angielskiego podczas codziennego funkcjonowania, ale a przy tym również maltańskiej tradycji i kultury. Taka nauka staje się o wiele przyjemniejsza. 

Dla kogo Maltalingua?

Maltalingua stara się dopasować do potrzeb różnych grup wiekowych, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oferta kursów skierowana jest do osób na różnych poziomach od A2 do C1. Znajomość języka oceniana jest po przyjeździe, na podstawie testu pisemnego, oraz krótkiego interview. Poza całorocznymi kursami dla dorosłych, szkoła oferują także Junior Programme, zarówno dla dzieci (8 – 12 lat) jak i młodzieży (13 do 17 lat). W ramach programu rodzinnego rodzice mogą przyjechać na Maltę wraz ze swoimi pociechami, aby połączyć naukę języka z niezapomnianymi wakacjami.

Szkoła językowa Maltalingua dba o Twoje finanse

 Oferta specjalna szkoły została stworzona w taki sposób, aby kursanci mogli zaoszczędzić. Poza tym, że ceny kursów w okresie od września do czerwca, obniżone są o 20%, Maltalingua ma również ofertę specjalną dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na dłuższy wyjazd. Przy rezerwacji kursu na więcej niż 10 tygodni kolejne 2 otrzymasz od Szkoły gratis. Druga opcja to wybór kursu trwającego ponad 20 tygodni. W tym przypadku otrzymamy nawet 4 tygodnie kursu za darmo. Oferta szkoły wyróżnia się również możliwością bezpłatnej rezerwacji. Nie ma też żadnych kosztów ukrytych, ani opłat dodatkowych za materiały edukacyjne.

Miejsce zakwaterowania zapewnia komfortowe samopoczucie

Kursanci mają możliwość zakwaterowania w komfortowym Apartamencie Szkolnym o wysokim standardzie. Każdy z apartamentów posiada bezpłatną klimatyzację, darmowe wi-fi, angielską telewizję z Netflixem, pralkę oraz aneks kuchenny. Dodatkowo raz w tygodniu odbywa się sprzątanie i wymiana pościeli. Apartamenty obejmują 3-4 sypialnie i mogą pomieścić do 7 osób. Istnieje możliwość wyboru pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego. Na życzenie dostępne są także prywatne apartamenty. Wszystkie apartamenty znajdują się w niedalekiej odległości od szkoły – około 5-15 minut spacerem.

Nowy program stypendialny – 2 tygodniowy kurs i zakwaterowanie w apartamencie

Maltalingua wychodzi naprzeciw potrzebom przyszłych kursantów i organizuje dla nich nowy program stypendialny. Stypendium jest skierowane do młodzieży i osób dorosłych. Program powstał z myślą o osobach, które ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na wyjazd na Maltę. Program stypendialny polega na tym, że co sześć miesięcy szkoła Maltalingua oferuje dofinansowanie do kursów języka angielskiego na różnym poziomie zaawansowania. Podczas tego dwutygodniowego kursu zapewnione jest zakwaterowanie w szkolnym apartamencie. Zaś sam kurs kończy się uzyskaniem odpowiedniego certyfikatu, potwierdzającego zdobyte umiejętności. Jest to szansa dla studentów, uczniów, absolwentów czy osób mających przerwę zawodową. Oferowane dofinansowanie i możliwość odbycia kursu języka angielskiego w renomowanej szkole z pewnością będą przydatne w dalszym rozwoju zawodowym. Jeśli  chcesz skorzystać z oferty programu stypendialnego, wystarczy, że wypełnisz aplikację na stronie internetowej: https://www.maltalingua.pl/stypendium-jezykowe// . Pamiętaj, aby napisać dlaczego właśnie Ty będziesz odpowiednim kandydatem na dwutygodniowy kurs języka angielskiego. 

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Wysoka jakość nauczania, wspaniałe miejsce oraz niezwykła dbałość o komfortowe samopoczucie kursantów zachęca do tego, aby skorzystać z oferty szkoły językowej . Zaś nowy program stypendialny skłania do tego, aby spróbować w nim swoich sił. Może to właśnie Ciebie wybiorą i spędzisz niezapomnianą dwutygodniową przygodę swojego życia!