Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zdrowe odchudzanie z Fasolaminą Forte

Gdy za oknem panują zimowe ciemności, chętnie sięgamy po wysokokaloryczne przysmaki, by zrekompensować sobie brak letniego optymizmu. Na skutki takiej diety nie trzeba długo czekać i nawet nadejście wiosny nie poprawi nam humoru, jeśli będziemy musieli powitać ją obciążeni dodatkowymi kilogramami.

Idealnym rozwiązaniem jest więc Fasolamina Forte firmy Laboratoria Natury, która nie tylko zapobiega przyrostowi wagi, ale wręcz pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów. Swe niezwykle właściwości Fasolamina Forte zawdzięcza przede wszystkim wyciągowi z nasion fasoli zwykłej, który działa jako skuteczny „neutralizator skrobi”. Ekstrakt blokuje działanie alfa amylazy, czyli enzymu odgrywającego kluczową rolę w metabolizmie skrobi, rozkładanej w konsekwencji tego procesu na glukozę (cukier prosty). Spożywanie zbyt kalorycznych lub obfitych posiłków prowadzi do powstania nadwyżki glukozy, która łatwo przetwarzana jest na tłuszcz zapasowy, czyli tkankę tłuszczową. Hamując działanie alfa amylazy, wyciąg z fasoli zapobiega rozkładowi skrobi, która nie ulega strawieniu i przyswojeniu w organizmie lecz zostaje wydalona w niestrawionej postaci poza ustrój. W ten właśnie sposób organizm otrzymuje mniejszą ilość energii, nie powstają więc nadwyżki przekształcane w tkankę tłuszczową. Tym samym wyciąg z fasoli zapobiega zaokrąglaniu się sylwetki, a nawet wspomaga zrzucanie zbędnych kilogramów. Szczególnie diabetycy oraz osoby mające trudności z przestrzeganiem niskokalorycznej diety znajdą w Fasolaminie Forte wiernego sojusznika. Suplement wpływa bowiem na utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi, a więc zapobiega nagłym wahaniom poziomu glukozy, powodującym powstawanie uczucia głodu po jedzeniu.
Fasolamina Forte wzbogacona jest dodatkiem Bioperine ®, czyli opatentowanej formy ekstraktu pieprzu czarnego, która wydatnie wpływa na jakość trawienia pokarmu, a ponadto znacznie poprawia ukrwienie tkanek. Badania naukowe potwierdziły, że preparaty z wyciągu z fasoli, w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną, stanowią cenny wkład do programu zdrowego odchudzania.