Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ze spadochronem do pracy

Czas wakacji zachęca do podejmowania wyzwań – jednym z nich są skoki spadochronowe. Propozycja Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie nie jest jednak aż tak ekstremalna… Uczelnia zaprasza bowiem do udziału w warsztatach „Spadochron, czyli miękkie lądowanie na rynku pracy”.

Warsztaty przeznaczone są dla osób planujących karierę, które chcą poznać swoje kompetencje
i uzdolnienia zawodowe pod okiem specjalistów zajmujących się doradztwem w planowaniu ścieżek zawodowych.
Uczestnicy uzyskają pomoc w odkrywaniu indywidualnych zainteresowań i predyspozycji do wykonywania określonej pracy. Celem zajęć jest także zwiększenie motywacji wewnętrznej i wiary we własne możliwości. Podczas zajęć będzie można zapoznać się z technikami aktywnego szukania pracy oraz poznać oczekiwania pracodawców i realia rynku pracy.
Warsztaty będą oparte na aktywnych formach zajęć – „burza mózgów”, dyskusje, ćwiczenia indywidualne i grupowe oraz trening interpersonalny – w grupach 12- 15-osobowych. Trwać będą 6 godzin (10.00-16.00).
Szkolenie będzie miało miejsce w dniach 16-22 sierpnia na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Dewajtis 5 w sali 405 (nowym budynek). Koszt to 25 zł – zeszyt ćwiczeń, z którym uczestnicy pracują na szkoleniach. Zapisy przyjmowane będą do 10 sierpnia drogą telefoniczną pod numerem: (022) 5619006 oraz mailową: biurokarier@uksw.edu.pl. Z racji ograniczonej ilości miejsc o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.