Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Żegnamy 18. edycję „Grasz o staż”, a już niebawem… kolejna odsłona konkursu!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w 18. edycji „Grasz o staż”. Cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami świętować konkursową „osiemnastkę”. Miniona edycja „Grasz o staż” zakończyła się sukcesem dla blisko 220 studentów i absolwentów z całej Polski.

Wszyscy tegoroczni laureaci spotkali się w czerwcu podczas Gali Finałowej konkursu, która tym razem odbyła się w słonecznych wnętrzach Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. „Grasz o staż” był dla zwycięzców okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia na rynku pracy.

Latem odbyli oni płatne praktyki w renomowanych organizacjach, w których wielu z nich pozostanie na dłużej. Wyróżnieni uczestnicy otrzymali również nagrody dodatkowe o łącznej wartości 150 000 zł. Patronat nad minioną odsłoną konkursu objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Już 24 lutego 2014 r. rozpocznie się kolejna odsłona konkursu, w której stawką będą miejsca na prestiżowych praktykach w całej Polsce.

Przygotujcie się na wiele atrakcji i niespodzianek. Śledźcie „Grasz o staż” na Facebook’u i nie przegapcie szansy na zdobycie wyjątkowych doświadczeń!