Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji.

 

Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”). Działając w czterech obszarach technologicznych: sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, oferujemy kompleksowe produkty i oprogramowanie dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Dzięki tym produktom firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń, ochrony klimatu i poprawy bezpieczeństwa transportu.

 

 

 

Zakres działalności Grupy ZF w Polsce jest bardzo szeroki i obejmuje zakłady produkcyjne, centra inżynieryjne, centra usług wspólnych oraz dział ZF Aftermarket, który oferuje obszerną gamę produktów do układów napędowych, kierowniczych i podwozi pod markami SACHS, LEMFÖRDER, TRW, WABCO i ZF.

 

Grupa ZF jest obecna w Polsce w 7 lokalizacjach: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Łódź, Warszawa oraz Wrocław – to właśnie w tych miejscach kształtowana jest mobilność jutra.

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Programy rozwojowe

Obecnie w Polsce oddziały koncernu ZF umożliwiają pracę i rozwój w wielu dziedzinach bezpośrednio lub pośrednio związanych z branżą motoryzacyjną. Miejsce w strukturach firmy znajdą osoby, które studiują lub ukończyły studia na kierunkach ekonomicznych, informatycznych, elektrotechnicznych, filologicznych lub pokrewnych. Inżynieria, badania i rozwój, IT, produkcja czy administracja biznesowa – ZF oferuje różnorodne i interesujące możliwości w wielu dziedzinach oraz obszarach pracy – cały czas poszukujemy talentów i specjalistów do naszych zespołów.

 

Jeżeli jesteś studentem/-tką lub absolwentem/-tką któregoś z powyższych kierunków, wykazujesz się proaktywnym podejściem, cenisz sobie pracę w profesjonalnym zespole i władasz dobrze językami obcymi, aplikuj już dziś!

 

ZF oferuje również szereg rozwojowych programów, które pozwalają zdobywać cenne umiejętności i międzynarodowe doświadczenie. Globalny Program Stażowy, Program Ambasadroski dla studentów II, III lub IV roku czy też IT Young Talents Development Program to przykłady ogromnych możliwości na poznanie technologicznej branży od podszewki.

 

Sprawdź szczegóły programów rozwojowych i dołącz do naszej bazy talentów!

Proces rekrutacyjny

ETAP 1
Wysłanie aplikacji

Jeśli interesuje Cię konkretne stanowisko, zachęcamy do złożenia aplikacji. Twoje dokumenty aplikacyjne pozwolą nam zapoznać się i przeanalizować Twoją kandydaturę.

 

ETAP 2
Rozmowa telefoniczna

Następnie, nasi rekruterzy kontaktują się telefonicznie z wybranymi Kandydatami, aby krótko porozmawiać na temat stanowiska oraz potwierdzić Twoją znajomość języka obcego.

 

ETAP 3
Spotkanie rekrutacyjne

Na rozmowie kwalifikacyjnej spotkasz się z przedstawicielami firmy. Podczas rozmowy opowiemy Ci o naszej organizacji oraz będziemy chcieli lepiej Cię poznać. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, mogą zostać przeprowadzone odpowiednie testy.

 

ETAP 4
Informacja zwrotna

Dbamy o to, aby nasi Kandydaci otrzymali wiadomość o wynikach rekrutacji, w której brali udział, bez względu na rezultat.

 

Sprawdź aktualne oferty i dołącz do naszego zespołu – jobs.zf.com 

Oferty pracodawców