Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zielony staż

Czas na II edycję konkursu Fundacji Myśli Ekologicznej – „Projekt: Zielony Staż”! W tym roku jest on organizowany pod honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy. Sponsorem Głównym tegorocznej edycji jest EDF Polska S.A.

 
Jesteś studentem lub absolwentem krakowskiej uczelni wyższej i chcesz zdobyć niezwykle cenne doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj i do 15 lutego 2015 roku prześlij do nas formularz zgłoszeniowy na adres aplikuj@zielonystaz.pl!

Już w marcu 2015 roku zaprosimy Cię na profesjonalne warsztaty do EDF Polska S.A., gdzie dowiesz się jak konstruuje się projekt i zgłębisz swoją wiedzę na temat działalności przedsiębiorstwa energetycznego. W kolejnym etapie konkursu będziesz miał czas na stworzenie projektu w jednym z tematów określonych przez EDF Polska S.A. i przesłanie go do nas do 3 kwietnia 2015 roku. Laureatom konkursu zostanie zaoferowana możliwość odbycia płatnego stażu w siedzibie Sponsora, w ramach którego zostaną zrealizowane zwycięskie projekty.

Celem konkursu jest powiązanie kreatywności młodych ludzi z doświadczeniem biznesu w ramach autorskich projektów z dziedzin ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, możliwych do realnego i praktycznego zastosowania m.in. w obszarze działalności Sponsora Głównego – EDF Polska S.A.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje dotyczące przebiegu konkursu dostępne są na stronie internetowej

www.zielonystaz.pl oraz profilu Fundacji Myśli Ekologicznej na Facebook’u www.facebook.com/FundacjaMysliEkologicznej.