Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Złam szyfr do GRAmatyki razem z wydawnictwem Edgard – Angielski. GRAmatyka. Trop Szekspira

Daj się wciągnąć w fascynującą historię, przeżywaj przygody z bohaterami i ucz się języka!

GRAmatyka. Trop Szekspira to nauka gramatyki, od której trudno się oderwać! Wciągająca historia i zadania oparte na zasadach grywalizacji sprawią, że nauka gramatyki przyjdzie ci z łatwością. W każdym rozdziale znajdziesz teksty, wyjaśnienia gramatyczne, ćwiczenia i testy dla osób początkujących i średnio zaawansowanych (A2-B1), ale jest też coś więcej! Łączymy naukę ze świetną zabawą – Angielski. GRAmatyka. Trop Szekspira zawiera również wyzwania i zagadki, które przeprowadzą cię przez karty książki. 

Z czym kojarzy ci się Szekspir? Nudą na lekcjach języka polskiego w szkole? Niezrozumiałymi dramatami? To nie wszystko, co ma ci do zaoferowania! Daj się wciągnąć w rozwikłanie tajemnicy, którą skrywają teksty i życie najbardziej znanego angielskiego pisarza, a zupełnie przy okazji opanujesz gramatykę jego ojczystego języka.

Wyobraź sobie, że poznajesz zakręconego naukowca z Londynu, pasjonata i znawcę Szekspira, który prosi cię o pomoc w rozwiązaniu zagadki spędzającej mu sen z powiek. Przygotuj się na niezapomniane przygody i niespodziewane zwroty akcji! Rozdział po rozdziale szukaj kolejnych poszlak w tekstach i sumiennie rozwiązuj ćwiczenia, które będą naprowadzać cię na trop. Pojawiające się co jakiś czas testy pokażą ci, jak zaawansowanym znawcą Szekspira już jesteś. Na każdym etapie podróży czekają na ciebie nowe wyzwania – podejmuj je i zbieraj nagrody.

Angielski. GRAmatyka. Trop Szekspira to:

• Klarowne wyjaśnienia gramatyczne

• Ćwiczenia aktywizujące

• Intrygujące wyzwania językowe

• Zabawne ilustrowane powtórki

• Motywujące testy postępu

• Nauka słownictwa w kontekście