Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zmieńmy świat na lepsze. Zróbmy to razem!

To najradośniejszy moment akcji SZLACHETNA PACZKA. W piątek popołudniu w całej Polsce otworzymy ponad trzysta magazynów, do których przez cały weekend darczyńcy przywozić będą PACZKI, a wolontariusze rozwozić je do domów potrzebujących rodzin.
 


Pomoc trafi dokładnie do 8201 potrzebujących rodzin. Na dzień przed końcem akcji darczyńców znalazły  wszystkie rodziny!

 

– Przez ostatnie trzy tygodnie byliśmy świadkami prawdziwych cudów – mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, prezes Stowarzyszenia WIOSNA, które organizuje akcję. – Z pokorą padamy na kolana, patrząc na całe dobro, które się dokonuje. Ta PACZKA jest wielka. Nie wielkością rzeczy, ale ludzi. Bo nie pomagają rzeczy, ale ludzie – dodaje.


SZLACHETNA AUKCJA

 

Dziś (piątek, 10 grudnia) o 20.00 startuje SZLACHETNA AUKCJA. Koszulka z podpisami piłkarzy z Realu Madryt, unikatowa seria autografów Madritas z chwili, gdy razem kompletowali SZLACHETNĄ PACZKĘ, autografy sióstr Radwańskich – to podarunki naszych gwiazd, które każdy będzie mógł wylicytować na SZLACHETNEJ AUKCJI na Allegro.pl. Dochód z licytacji pomoże nam dotrzeć w przyszłym roku do jeszcze większej liczby potrzebujących!  

 

MĄDRA POMOC. PIERWSZY NUMER NASZEJ GAZETY JUŻ JUTRO!

 

Jutro jako dodatek do „Dziennika Polskiego”, a w niedzielę we wszystkich kościołach diecezji krakowskiej będzie można dostać pierwszy numer „Mądrej Pomocy” – gazety wydawanej przez Stowarzyszenie WIOSNA. Będzie można w niej przeczytać o wszystkich cudach tegorocznej akcji i naszych pomysłach na mądrą, skuteczną pomoc.

 

REALNA POMOC. SZLACHETNA PACZKA 2010

 

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski program pomocy dla osób w trudnej sytuacji. To system pomnażający dobro, łączący w przemyślany sposób dziesiątki tysiące ludzi: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców.

 

Cały czas można pomóc SZLACHETNEJ PACZCE. W tym roku pomogliśmy ponad ośmiu tysiącom rodzin (w sumie prawie 50 tysięcy osób!), jednak w Polsce potrzebujących jest znacznie więcej. Każdego dnia akcji otrzymywaliśmy setki maili i telefonów z prośbami o objęcie akcją kolejnych rodzin. Chcemy do nich dotrzeć w przyszłym roku, ale to także wymaga Waszej pomocy finansowej.

 

Zainwestuj w dobro! Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI

 

         dokonując wpłaty na konto o numerze 12 1940 1076 3054 3319 0000 0000, tytułem: SZLACHETNA PACZKA 2010

         wysyłając SMS o treści PACZKA na numer 72510 (koszt 2,44 z VAT we wszystkich sieciach)

 

 

Zmieńmy świat na lepsze. Zróbmy to razem!