Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Znamy headlinera Juwenaliów UEK 2016!

Równe 30 dni dzieli nas do Koncertu Głównego Juwenaliów UEK 2016! Kto wystąpi na scenie poza Te-trisem, Mikromusic i Taco? Możecie spodziewać się, że 5 maja pod sceną będzie naprawdę gorąco.

Sigma to brytyjski duet, składający się z perkusisty i basisty. Cameron Edwards oraz Joe „Wooz” Lenzie zaczęli tworzyć razem w 2006 roku w Leeds. Od tego czasu na ich koncie pojawiły się utwory, które grane są w klubach i rozgłośniach radiowych na całym świecie. Ciężko znaleźć osobę, która nigdy nie słyszała ich utworu „Nobody to love” lub „Glitterball”, który został nagrany przy współpracy z Ellą Henderson.

Krytycy porównują wpływ Sigmy na muzykę drum’n’bass do tego co Skrillex zrobił dla dubstepu. Udowodnili to wydając swój debiutancki album pt. „Life” pod koniec 2015 roku. O ich talent będzie można ocenić osobiście już 5 maja na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Bilety można nabyć na stronie www.biletomat.pl oraz w Klubie Studenckim ZaUEK. Śpieszcie się, bo bilety powoli się kończą!