Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Znani goście na Akademii Morskiej w Gdyni!

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w spotkaniu z Krzysztofem Skowrońskim i Wojciechem Cejrowskim w dniu 29 MAJA w Akademii Morskiej w Gdyni o godzinie 13:00. Będą oni gośćmi specjalnymi debaty NAJWAŻNIEJSI O NAJWAŻNIEJSZYM „OTWARTOŚĆ – POLSKA W GLOBALNYM ŚWIECIE”
Wśród gości obecny będzie również Wojciech Szczurek – Burmistrz Miasta Gdynia. Debata odbędzie się w ramach programu "Wracamy do siebie".

Przebieg debaty dostępny będzie również na antenie Radia Wnet. O godz. 13:00 w Akademii Morskiej w Gdyni rozpocznie się spotkanie z przedstawicielami firm: Ivona Tech, Browar Amber oraz Stocznia Sunreef Yachts. Debatę poprowadzą Krzysztof Skowroński oraz Katarzyna Adamiak – Sroczyńska. Gościem specjalnym będzie Wojciech Cejrowski. Spotkanie będzie trwało do godz. 15:00.

Podczas audycji i debaty będziemy rozmawiać o otwartości, o Polsce w kontekście globalnego świata, a także o innowacyjnych firmach, które odniosły sukces zarówno w Polsce jak i zagranicą. Partnerami projektu są Akademia Morska w Gdyni, Urząd Miasta Gdyni, Gdyńskie Centrum Innowacji.

Projekt „Wracamy do siebie” to pięćregionalnych audycji radiowych. Radio Wnet gościło do tej pory w Mielcu, Katowicach i Kraśniku. Spotkania odbyły się pod hasłami: „ Pomysł”, „Energia” i „Wspólnota”. Teraz nadszedł czas na Gdynię, a cykl spotkań zakończy Warszawa.

„Wracamy do siebie” to projekt, który ma odbudować chęć Polaków do działania, do kolejnego pozytywnego zrywu i zachęcić do budowy i porządkowania własnego otoczenia, regionu i kraju. Żeby WRÓCIĆ do siebie trzeba mieć POMYSŁ, ENERGIĘ, być OTWARTYM i działać we WSPÓLNOCIE. To da KAPITAŁpotrzebny do lepszego urządzenia naszego życia i podstawy trwałego rozwoju.