Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zobacz, jak się pracuje w PwC!

Jak najlepiej poznać przyszłego pracodawcę od kuchni? Śledząc jego social media! Obserwuj PwC Polska i przekonaj się, że praca zespołowa ma moc!

 

Facebook

To tutaj informujemy Was o wszystkich najważniejszych wydarzeniach – rekrutacji na programy praktyk i staży, naszych aktywnościach, zdobywanych wyróżnieniach, programach mentoringowych czy konkursach.

Bądź z nami na bieżąco!

https://www.facebook.com/PwC.Polska/

 

Instagram 

Na Instagramie dzielimy się naszymi aktywnościami po godzinach, pokazujemy Wam, jak wygląda w naszej firmie home office czy zachęcamy Was do udziału w naszych akcjach charytatywnych.

Zobacz, jak wygląda praca w PwC!

https://www.instagram.com/pwcpolska/

 

Twitter

Chcesz być z nami na bieżąco? Obserwuj nas na Twitterze – tutaj informujemy o wszystkich najciekawszych artykułach, wywiadach z naszymi ekspertami, wydarzeniach z życia naszej firmy.

Sprawdź, co dzieje się w PwC!

https://twitter.com/PwCPolska/

 

Youtube

Doradzanie to nasza pasja, dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Na naszym kanale znajdziesz ciekawe webinaria, wywiady z ekspertami czy podcasty

Dowiedz się więcej o audycie!

https://www.youtube.com/PwCPolska

 

Linkedin

 

Profil na Linkedinie to źródło wiedzy na temat prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych. Polecamy Wam także ciekawe artykuły, badania, raporty czy wywiady.

Obserwuj, by wiedzieć!

https://www.linkedin.com/company/pwc-polska

 

Tik Tok

Niedawno dołączyliśmy do TikTok’a! Widzieliście już nasze pierwsze nagrania? Zapraszamy do obserwowania profilu #PwCPolska!

Czekamy na Was!

https://www.tiktok.com/@pwcpolska

 

#People story PwC

People Story PwC to cykl wyjątkowych rozmów z naszymi koleżankami i kolegami z zespołu – poznajcie ich historie, pasje i konsekwencję podjętych decyzji. Za kamerą i mikrofonem podkasterka Kamila Goryszewska i vloger Adrian Killar.

Poznaj nas, zanim spotkamy się osobiście!

https://www.pwc.pl/pl/kariera/pwc-people-story.html