Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zostań Ambasadorem PZU!

 

Już niedługo ruszamy z kolejną edycją programu Ambasador PZU – prawdopodobnie najlepszego programu ambasadorskiego dla studentów w Polsce!

Kim jest Studencki Ambasador? Ambasadorzy PZU to studenci, którzy wspierają i promują nasze projekty akademickie (praktyki i staże, konkursy, szkolenia itp.) oraz dbają o wizerunek firmy. Kadencja Ambasadorów trwa rok, a za swoją pracę otrzymują stypendia ambasadorskie oraz uczestniczą w szkoleniach, wyjazdach integracyjnych oraz konferencjach. Ponadto, program Ambasador PZU posiada własną ścieżkę kariery! Najaktywniejsi Ambasadorzy, po roku swojej kadencji, mogą zostać Akademickimi Doradcami PZU. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podczas wcześniejszej działalności studenckiej, wspierają i koordynują pracę Ambasadorów PZU. Doradcy ściśle współpracują z firmą przy planowaniu działań kierowanych do studentów i absolwentów. Rekrutacja zacznie się w maju. Bądź na bieżąco i obserwuj PZU Kariera na Facebooku, Instagramie i LinkedIn.

 

 

Grupa PZU od dawna podejmuje szereg działań dedykowanych studentom. Wspieramy finansowo i merytorycznie liczne organizacje studenckie, prowadzimy program Ambasador PZU oraz przyznajemy stypendia rozwojowe w ramach konkursu Inwestycja w Przyszłość. Chętnie dzielimy się również wiedzą ekspercką naszych pracowników, prowadząc liczne warsztaty na uczelniach w całej Polsce oraz Dni Otwartego Biznesu – cykl całodniowych warsztatów w siedzibie PZU w Warszawie. Ponadto do 15 kwietnia trwa rekrutacja do udziału w Programie Praktyk i Staży Grupy PZU. Studenci ostatnich lat studiów I i II stopnia, jak i absolwenci będą mogli starać się o przyjęcie do wybranych działów firmy w całej PolsceKatarzyna Szymańska, Koordynator ds. Marki Pracodawcy w Grupie PZU.