Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zostań Mistrzem Prawa Podatkowego w ogólnopolskim konkursie prac magisterskich!

Dołącz do Akademickich Mistrzostw Polski w pisaniu prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego organizowanego przez MDDP, Ośrodek Studiów Fiskalnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Katedrę Prawa Finansów Publicznych UMK we współpracy z wydawnictwem Wolters Kluwer.


Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych autorów prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego w roku akademickim 2020/2021.
Główną wygraną w konkursie jest wizyta w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu.

Jako laureat konkursu znajdziesz się w gronie najlepszych, a z Twoją pracą zapoznają się eksperci prawa podatkowego ze środowisk branżowych oraz uniwersyteckich.

Jako finalista zostaniesz zaproszony na wielką galę finałową i weźmiesz udział w dyskusjach panelowych, których opiekunami będą autorytety świata podatkowego podczas jednej z najważniejszych konferencji podatkowych w Polsce poświęconych orzecznictwu w sprawach podatkowych – TORUŃSKIEGO PRZEGLĄDU ORZECZNICTWA PODATKOWEGO.


Obronione na piątkę w roku akademickim 2020/2021 prace magisterskie można zgłaszać poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.taxeverest.pl


Zgłoszenia przyjmujemy do 7 listopada 2021 roku.


#WIĘCEJ informacji na temat wydarzenia oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie: www.taxeverest.pl

Współorganizator konkursu:
Wolters Kluwer

Partner konkursu:
ELSA Poland

Patronat medialny:
Przegląd Podatkowy
Studentprawa.pl
Prawo.pl