Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zrób karierę CSR menagera!

Chcesz nawiązać kontakt z firmami, które są liderami odpowiedzialnego biznesu w Polsce? Weź udział w Akademii Odpowiedzialnego Biznesu 2008!

Zapraszamy studentów w dniach 17-18 maja do Jachranki pod Warszawą. Organizatorem wydarzenia jest Liga Odpowiedzialnego Biznesu.
Akademia to ekskluzywne spotkanie dające możliwość bezpośredniego kontaktu i wzajemnej inspiracji obecnych i przyszłych menedżerów. Ma ono charakter kameralnego dialogu. Na wybranych czekają dwa dni warsztatów, dyskusji, spotkań z ekspertami i praktykami CSR z takich firm i instytucji jak Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PricewaterhouseCoopers, Danone Sp. z o.o., Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy. Kilkugodzinna symulacja, prowadzona przez Pracownię Gier Szkoleniowych, pozwoli wcielić się w rolę i przekonać, czy do osiągnięcia najwyższych zysków konieczna jest wspólna strategia zrównoważonego rozwoju. Ponadto dzięki Fundacji Aeris Futuro uczestnicy mogą w ramach odpowiedzialności ekologicznej zneutralizować swój negatywny wpływ na środowisko naturalne poprzez ufundowanie drzewka. Patronami medialnymi wydarzenia są Eurostudent, Magazyn Motyw, Manko, Pracuj.pl oraz PRoto.pl.
Jeżeli chcesz znaleźć się w gronie wybranych i wziąć udział w tym ekskluzywnym wydarzeniu nie zwlekaj – zgłoś się już dziś! Liczba miejsc ograniczona!!!

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na www.lob.org.pl