Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zrób karierę w MARS Polska

Firma Mars Polska oferuje różnorodne staże dla studentów i absolwentów. Dowiedz się więcej o Mars Business Experience i Mars Leadership Program.

MARS Business Experience
To propozycja
Mars Polska dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów oraz świeżo upieczonych absolwentów, którzy dobrze znają język angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia. Podczas 3-6 miesięcy trwania stażu będziesz mieć okazję na realizację samodzielnego i odpowiedzialnego zadania, wynikającego z realnych potrzeb biznesowych firmy. Opis zadań i działów, do których Mars Polska poszukuje stażystów, znajduje na marskariera.pl. Wszystkie staże rozpoczną się w lipcu. Jeśli znajdziesz się w gronie najlepszych stażystów, będziesz mieć okazję rozpocząć współpracę z Marsem Polska w wymiarze minimum 4 dni w tygodniu.

Staż można realizować w wybranym dziale m.in.: Marketingu, Personalnym, Komunikacji korporacyjnej, Finansowym, IT, Logistyki, Inżynieryjnym, Produkcji, Sprzedaży. Podczas MARS Business Experience otrzymasz umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 4700 zł brutto i jak każdy współpracownik Mars Polska będziesz korzystał z wszystkich benefitów.

MARS Business Experience to świetny sposób, aby rozpocząć swoją karierę w Mars Polska – co roku po zakończonych sukcesem projektach wielu Stażystów zostaje w Marsie Polska, podejmując stałą pracę lub rozpoczynając program rozwojowy w ramach MARS Leadership Program.

MARS Leadership Program

Mars Polska przygotował MARS Leadership Program dla ludzi, którzy mają zdolności przywódcze i lubią pracę zespołową.

Podczas ok. 3-letniego programu, współpracując z wysokiej klasy menedżerami, w Marsie Polska będziesz realizować trzy indywidualnie zaplanowane projekty (w różnych działach firmy, być może także za granicą, albo w jednej z firm będących częścią MARS Inc.: Royal Canin lub Wrigley). Nad Twoim rozwojem będzie czuwać osobisty mentor, wspierający Cię podczas trwania całego programu. Razem przygotujecie indywidualny plan rozwoju, który pomoże w określeniu Twojej ścieżki kariery. Od momentu rozpoczęcia współpracy podpisujesz umowę na czas nieokreślony i korzystasz z wszystkich benefitów pracowniczych.

Każda osoba, która z sukcesem zakończy program, otrzymuje awans i obejmuje samodzielne stanowisko w ramach struktur organizacji. Aplikować na MARS Leadership Program można przez cały rok na marskariera.pl. Szukaj odpowiednich ogłoszeń rekrutacyjnych w zakładce „Aplikuj”. W opisie programu podany będzie także obszar biznesowy, w którym uczestnik programu rozpocznie pracę po zakończeniu programu.