Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zrób sobie zdjęcie z tulipanem i wygraj kurs językowy!

Krakowska Szkoła Języków Obcych ogłosiła konkurs pod tytułem „Zrób sobie zdjęcie z tulipanem”. Główną nagrodę stanowią 4 kupony na dowolne kursy językowe z oferty szkoły Lingualand.

Konkurs jest adresowany przede wszystkim do studentów oraz licealistów, którzy ukończyli 16 rok życia. Aby wziąć w nim udział, należy odwiedzić stronę www.lingualand.pl i zostać fanem szkoły na Facebooku. W konkursie biorą udział filmy i zdjęcia, których motywem przewodnim jest tulipan. Prace konkursowe należy zamieścić na Fanpage SJO LIngualand, gdzie mogą być komentowane i oceniane przez innych użytkowników Facebooka. Autorzy zdjęcia i filmu, które zdobędą najwięcej sympatyków („lubię to”), otrzymają kupony na dowolny kurs językowe z oferty SJO Lingualand. Pozostałe dwa kupony zostaną przyznane przez jury złożone z lektorów szkoły.
 
Konkurs „Zrób sobie zdjęcie z tulipanem” jest kontynuacją „Akcji tulipan” mającej na celu zwrócenie uwagi na kobiecy charakter szkoły, który symbolizowany jest przez białego tulipana widniejącego w logo szkoły. W ramach „Akcji Tulipan” SJO Lingualand zorganizowała min. event „1000 tulipanów na Dzień Kobiet” podczas którego 8 marca rozdawano białe tulipany mieszkankom Krakowa.
 
Konkurs został zorganizowany z okazji uruchomienia Fanpage Lingualand na Facebooku. SJO Lingualand jest nowoczesną szkołą wykorzystującą technologie IT podczas zajęć. Nieustannie szuka również nowych sposobów komunikacji ze swoimi słuchaczami. Po uruchomieniu platformy e-learningowej oraz wprowadzeniu codziennych konsultacji e-mailowych z lektorami, kolejnym krokiem była obecność na największym portalu społecznościowym.
 

www.lingualand.pl