Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zrób Szlachetną Paczkę!

Ty też możesz pomóc potrzebującym Rodzinom w Polsce i przygotować dla nich świąteczny prezent! Trwa akcja społeczna SZLACHETNA PACZKA.

Akcja – znana wcześniej pod nazwą „Świąteczna Paczka” to najlepsza okazja, by okazać pomoc dla najuboższych Rodzin w Polsce.
W dniu 30 listopada rusza baza dla Darczyńców z Polski. Do 12 grudnia zapraszamy do włączenia się w Akcję! Co należy zrobić, żeby zostać Darczyńcą?

Na stronie www.szlachetnapaczka.pl znajdziesz MAPKĘ PACZKI. Postępuj zgodnie z poniższymi podpowiedziami:

KROK 1 WYBÓR MIASTA

Wybierz rodzinę potrzebującą z miasta, w którym mieszkasz.

KROK 2 WYBÓR MAGAZYNU

Wybierz magazyn, do którego najłatwiej możesz dowieźć paczkę. PAMIĘTAJ – Paczkę będziesz dowoził OSOBIŚCIE, dlatego wybierz magazyn najbliższy Twemu miejscu zamieszkania.

KROK 3 WYBÓR RODZINY

Przeczytaj opisy poszczególnych rodzin.
Kliknij obok opisu, aby poznać szczegółowe potrzeby danej rodziny.
Jeśli chcesz pomóc danej rodzinie, kliknij przycisk na dole „Rezerwuję”.
Pamiętaj, że nie musisz spełniać wszystkich życzeń i potrzeb rodziny. Najważniejsza jest żywność, środki czystości, pomoce szkolne dla dzieci i odzież.

KROK 4 REJESTRACJA DARCZYŃCY

Wypełnij formularz kontaktowy oraz ankietę, która pozwoli nam lepiej organizować akcję w kolejnych latach. Koniecznie musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

KROK 5 DEKLARACJA POMOCY RODZINIE

Rodzina, dla której zarezerwowałeś pomoc znika ze strony internetowej i jest niewidoczna dla innych potencjalnych Darczyńców. NIKT INNY nie może zadeklarować pomocy rodzinie, którą TY wybrałeś.

Jeśli chcesz sprawić, by ktoś w Polsce miał szansę na prawdziwe święta oraz przekonać się, czym jest radość dawania, zrób PACZKĘ!
Jak zrobić PACZKĘ – krok po kroku
Szczegóły PACZKI informacje
Honorowy patronat nad akcją objął: KSIĄDZ KARDYNAŁ STANISŁAW DZIWISZ