Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zumba® Fitness World Party – Cleo i Joanna Jabłczyńska zapraszaja na imprezę

Zapraszamy już 6 grudnia do Komputronik Megastore (ul. Towarowa 22, Warszawa) o godz. 17:00.

Techland, adidas oraz Komputronik zapraszają na wielkie Zumba Party, które odbędzie się już w ten piątek (6 grudnia) w Komputronik Megastore. Start już o godz. 17:00. Impreza odbywa się z okazji premiery gry Zumba® Fitness World Party, która jest dostępna na platformę Xbox 360 z Kinectem. Na to wyjątkowe wydarzenia zapraszają Joanna Jabłczyńska oraz Cleo. W planie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i nauka zumby!

 

Z okazji premiery najnowszej odsłony Zumba® Fitness World Party zapraszamy już 6 grudnia do Komputronik Megastore (ul. Towarowa 22, Warszawa) o godz. 17:00 na wyjątkową imprezę. Wieczór poprowadzi Joanna Jabłczyńska oraz Cleo! Wstęp na imprezę jest wolny. Przewidzianych jest wiele atrakcji oraz konkursów z cennymi nagrodami. Partnerami akcji są firmy Komputronik oraz adidas.

 
 

Zumba Fitness World Party to nie tylko świetna zabawa i taneczne ćwiczenia do najnowszych hitów roku 2013, takich wykonawców jak np. Lady Gaga, Pitbull, Daddy Yankee, Marc Anthony. Zumba to świetny sposób, aby lekko i przyjemnie kształtować wymarzoną sylwetkę z prawdziwymi trenerami fitnessu, którzy znani są na całym świecie.

Więcej informacji o Zumba® Fitness World Party znajduje się na fanpage Techland Wydawnictwo.