Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

22. edycja Inżynierskich Targów Pracy odbywających się w dniach 16-17 marca na Politechnice Warszawskiej

Wielkimi krokami nadchodzi finał 22. Inżynierskich Targów Pracy! Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm oferujących najlepsze praktyki, staże czy pracę! Jednakże to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy.

 
Inżynierskim Targom Pracy towarzyszą wydarzenia, przygotowane z myślą o rozwoju i pomocy studentom w karierze zawodowej. 
 
Już po raz 15. organizujemy plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera, w którym to studenci wybierają firmę, stwarzającą najlepsze warunki do rozwoju kariery zawodowej. Link do ankiety: http://studentswatch.pl/ankieta/pdi_2015
 
Będziecie mogli także wziąć udział w warsztatach dopasowanych do Waszych potrzeb. Warsztaty dotykają różnych obszarów, zaczynając od tych, które dotyczą umiejętności miękkich, obecnie bardzo pożądanych przez pracodawców i mających wpływ na zdobycie wymarzonego stanowiska, tych ściśle dotykających problemów, z którymi możecie napotkać się w przyszłej pracy, czy takich które dotyczą kompetencji twardych.
 
Na pewno każdy z Was zastanawia się nad tym, co będzie robił po studiach, w którym kierunku chciałby się rozwijać. Wiemy, że odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, dlatego podczas Targów organizujemy konferencję, podczas której porównamy trzy ścieżki kariery zawodowej: uczelnie i instytucje badawcze, praca w dużej firmie czy start-up. Prelegenci opowiedzą o swojej pracy, o tym jak wyglądała ich ścieżka kariery. Konferencja zakończy się panelem dyskusyjnym.
 
Poza tym przygotowaliśmy dla Was strefę porad zawodowych i konsultacji CV, gdzie bez problemu znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania związanych z rekrutacją, napisaniem poprawnej aplikacji na stanowisko itp.
 
Więcej informacji można znaleźć pod linkami:
http://pracodawcadlainzyniera.pl/
 
Zapraszamy Was serdecznie i mamy nadzieję, że do zobaczenia w marcu!:)