Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

24. edycja Dni Aktywności Studenckiej

Dni Aktywności Studenckiej to wydarzenie, które odbywa się na początku każdego semestru na Politechnice Wrocławskiej. Najbliższa, XXIV już edycja wydarzenia odbędzie się 10 listopada br. w godzinach 9:30-15 na korytarzach budynku C-13, czyli tzw. Serowca. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Manus przy Politechnice Wrocławskiej, działająca na rzecz studentów uczelni.

DAS to unikatowa impreza, w trakcie której wystawia się duża część funkcjonujących przy PWr organizacji studenckich – zarówno kół naukowych z różnych wydziałów i kierunków, jak i organizacji międzywydziałowych oraz agend kultury takich jak telewizja, prasa czy radio studenckie. Każdy student, pełen energii i zapału do poszerzania swojej wiedzy i realizowania pasji będzie miał wyjątkową okazję, żeby jednego dnia porozmawiać z przedstawicielami wszystkich interesujących go organizacji. Możliwa będzie nie tylko rekrutacja i rozmowa, ale także wzięcie udziału w konkursach i zabawach przygotowanych przez wystawców i organizatorów.

W ramach Dni Aktywności Studenckiej odbędzie się również tygodniowy cykl szkoleń dla studentów, rozpoczynający się zaraz po wydarzeniu.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

http://www.das.manus.pl/

oraz na wydarzeniu na Facebooku: