Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

7–8.03.2017 – Kraków 4 sfery kariery

7 i 8 marca 2017 r. pozwól swojej karierze rozkwitnąć podczas wydarzenia 4 SFERY KARIERY na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Już 7 i 8 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędą się Dni rekrutacji
i doradztwa
4 SFERY KARIERY, czyli:

 

SFERA REKRUTACJI – TARGI PRACY

Bądź pierwszy! Odwiedź stoiska pracodawców i zaaplikuj na najnowsze oferty pracy, praktyk i staży, zanim zrobią to inni! Weź ze sobą CV i spotkaj się z przedstawicielami firm!

 

SFERA KONSULTACJI – CV POINT

Czy wiesz, że podczas konsultacji dokumentów aplikacyjnych możesz otrzymać zaproszenie do dalszego procesu rekrutacyjnego? Wykorzystaj możliwość nieformalnego spotkania ze specjalistą ds. rekrutacji i dowiedz się, jak najlepiej napisać o swoich mocnych stronach,
aby skutecznie aplikować.

 

SFERA ROZWOJU – WARSZTATY

Weź udział w bezpłatnych certyfikowanych warsztatach. Dowiedz się jak przygotować się
do rozmowy kwalifikacyjnej, założyć własny biznes, nie stracić kontroli nad czasem, tworzyć projekty z pasją. Poznaj cechy dobrej Liderki, sprawdź się w roli uczestnika cyklu inwestycyjnego, a także dowiedz się jak dzięki wolontariatowi zbudować swoją silną pozycję na rynku pracy.

 

SFERA WOLONTARIATU

Czy wiesz jakie kompetencje cenią pracodawcy? Właśnie te, które możesz zdobyć angażując się w wolontariat! Czy to nie proste? Będąc wolontariuszem nie tylko poświęcasz swój czas innym, ale również uczysz się jak działać w zespole i jak nim najlepiej zarządzać.

 

Sponsorami wydarzenia są ABB, Accenture, Brown Brothers Harriman, Euroclear Bank. Sponsorem Głównym jest State Street Bank.

 

Bądź na bieżąco – dołącz do wydarzenia na Facebooku.

 

Zapraszamy!

Akademickie Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie