Oferty pracodawców

EY

Rondo ONZ 1, 00-124, Warszawa

rekrutacja@pl.ey.com

22.11.2021

Asystent w Zespole HR Biznes Partnerów - Warszawa

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Księgowość / Audyt / Podatki
Typ:
  • praca

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję. Dołącz do nas by wiele się nauczyć, zdobyć doświadczenie i realizować swoją ścieżkę kariery.

Możliwości które na Ciebie czekają:

W tej roli będziesz wspierać HR Biznes Partnerów w EY. Wspólne z nami przejdziesz przez wszystkie kluczowe procesy HR m.in. proces ocen czy planowanie rozwoju pracowników. Dodatkowo, jako aktywny członek zespołów projektowych, będziesz mieć okazję poznać aktualne trendy rynkowe z obszaru HR oraz zdobyć ciekawe doświadczenia.

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie przy projektach wewnętrznych dotyczących ocen pracowniczych, zbierania informacji zwrotnych, komunikacji wewnętrznej, zaangażowania pracowników oraz programów rozwojowych.
  • Bieżąca współpraca z HR Biznes Partnerami oraz wspieranie ich w codziennych działaniach dotyczących obszaru HR.
  • Pomoc we wdrażaniu globalnych procesów EY z zakresu HR.
  • Tworzenie analiz, raportów i prezentacji w ramach bieżących potrzeb.
  • Obserwacja rynku zewnętrznego, badanie trendów HR, rozwijanie własnej wiedzy.

Umiejętności które wykorzystasz:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i języka polskiego (warunek konieczny).
  • Umiejętności pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Bardzo dobrą organizację pracy, inicjatywę i zaangażowanie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość programów z pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym (w szczególności MS Excel umożliwiający przygotowanie tabel przestawnych i analizy danych).
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w Dziale HR.

Docenimy również:

  • Znajomość trendów HR oraz chęć rozwoju w tym obszarze.

Pasujesz do nas jeśli:

Chcesz się rozwijać w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi/ rozwoju pracowników.

Zdobywać nową wiedzę HR’ową i śledzić nowiki rynkowe. Lubisz pracę zespołową. Wykazujesz się inicjatywą i cechuje Cię zaangażowanie w wykonywaniu codziennych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i międzynarodowej organizacji w zgranym i wspierającym się zespole.
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w Zespole HR Biznes Partnerów.
  • Umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer/ telefon).

a także:

  • kwalifikacje i certyfikaty
  • doświadczenia w ramach różnorodnych projektów
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • indywidulna mapa szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowany Career Counselor
  • program EY Care & Wellness, to między innymi My Benefit, Karta Multisport, opieka zdrowotna w Lux Med i ubezpieczenie
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

zobacz pełen profil pracodawcy