Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dni Kariery ®

Daj szansę swojej karierze na Dniach Kariery® – największych targach pracy organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów!

23 października 2018 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich w hali nr 3 będziesz mieć okazję porozmawiać z pracodawcami o rozwoju w ich firmach, poznać obecny rynek pracy i jego wymagania, uczestniczyć w praktycznych warsztatach i szkoleniach oraz wziąć udział w wielu innych aktywnościach.

Dni Kariery ® jako jedyne oferują Strefę Doradztwa Zawodowego, w której profesjonaliści z działów HR będą służyć pomocą w zakresie tworzenia CV, przejścia przez proces rekrutacyjny oraz ułożenia indywidualnej ścieżki kariery. Podczas dnia targowego zapraszamy również do Strefy Chillout, w której na uczestników czekać będą niespodzianki.

Jako studenci znamy potrzeby młodych ludzi wchodzących na rynek pracy i podczas dni targowych stwarzamy atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bezpośrednich relacji z pracodawcami.

Po więcej informacji odwiedź stronę dnikariery.pl oraz stronę na Facebooku. Nie zwlekaj, zrób krok w kierunku swojej kariery i dołącz do wydarzenia!