Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Droga do kariery? Przez Inżynierskie Targi Pracy i do przodu!

Zastanawiałeś się kiedykolwiek czy jedna, nieoczekiwana chwila może zmienić całe Twoje życie, a zwykła, błaha wręcz czynność otworzyć drzwi do spełnienia, wskazać drogę, czy poszerzyć horyzonty?Jeśli tak – nie trafiłeś na ten artykuł bez powodu! Jako młody człowiek tworzysz w swoim życiu wiele szlaków, otwierasz perspektywy i każdego dnia zaglądasz do nowych drzwi. Sam decydujesz o swoich krokach. To właśnie Ty tworzysz ścieżkę swojego życia. To właśnie Ty wybierasz profesję, zawód i branżę, w której będziesz pracować. Jako organizatorzy Inżynierskich Targów Pracy postawiliśmy na umożliwienie Tobie wybrania najlepszej i najwłaściwszej ścieżki rozwoju. Takiej, która w pełni będzie Cię satysfakcjonować. Postawiliśmy na różnorodność.

Inżynierskie Targi Pracy 2018 rozpoczynają się już w środę 7 marca na dziedzińcach Politechniki Gdańskiej. Przez dwa dni, w godzinach 9:00 – 15:00 na targach pojawi się aż 65 wystawców przedstawiających branże takie jak bankowość, budownictwo, chemia, elektronika, energetyka, FMC, IT, konsulting, przemysł lekki, przemysł ciężki, telekomunikacja, transport i inne.

Oprócz przedstawicieli firm, poszukujących wykwalifikowanych pracowników, na targach pojawią się też trenerzy, którzy przeprowadzą darmowe szkolenia skierowane do studentów Politechniki Gdańskiej. Rejestracja na warsztaty odbywa się poprzez wydarzenie na facebooku na stronie: https://www.facebook.com/events/626180501046947

Warsztaty są bezpłatne i będą na nich rozwijane nie tylko twarde, ale również miękkie umiejętności takie jak pozytywne myślenie w drodze do kariery. Tematyka warsztatów prezentować się będzie następująco:

 

 

Realizacja Inżynierskich Targów pracy ma służyć nie tylko rozwojowi studentów, ale również integracji środowiska akademickiego i gospodarczego. Ponadto współdziałanie z różnymi firmami buduje między organizatorami, firmami, mediami i Politechniką Gdańską partnerską relację, która jest dla nas zobowiązaniem do utrzymania dobrych stosunków w przyszłych latach.

 

Organizator – Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk jest lokalną grupą Board of European Students of Technology. Organizacja zrzeszająca ponad 3300 studentów z 32 krajów Europy. BEST tworzy silną i wciąż rosnącą, dobrze zorganizowaną grupę studentów. W codziennym działaniu kierujemy się rozwojem studentów i zrzeszeniem środowiska akademickiego.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Inżynierskich Targów Pracy 2017, zapraszamy do

śledzenia fanpage’a na Facebooku (https://www.facebook.com/ITP.PG) oraz strony

internetowej (http://www.itp.gdansk.pl/).

 

Studencie – Przyjdź na targi, rozwiń skrzydła kariery. Nie zwlekaj!