Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Festiwal nowych technologii na Politechnice Śląskiej

Już w listopadzie rusza kolejna edycja BEST Information Technology Festival organizowanego przez członków organizacji studenckiej BEST Gliwice. To połączenie 4 wydarzeń dla studentów Politechniki Śląskiej jakimi są targi pracy, warsztaty, LAN Party oraz Offline Party.

Targi pracy odbędą się 29 listopada na wydziale Automatyki, Robotyki i Informatyki. W tym czasie studenci będą mogli zapoznać się z aktualnymi wymaganiami rynku pracy, zadać pytania pracodawcom oraz zostawić swoje CV.

W czasie trwania festiwalu przeprowadzone zostaną dwa darmowe warsztaty przez profesjonalistów z firmy Orange oraz B&T Skyrise mające na celu poszerzenie technicznej wiedzy studentów.

Grudzień rozpocznie impreza, która w rytmach największych hitów zachęci do wyrwania się z rzeczywistości i stania się „OFFLINE”.

Festiwal zostanie zakończony mekką dla graczy, czyli całonocnymi turniejami w 3 najpopularniejszych grach wybranych w głosowaniu przez studentów – Counter Strike: Global Offensive, Hearthstone i League of Legends. Dodatkową atrakcją będzie live stream oraz specjalna strefa, w której można będzie pograć w gry sportowe, taneczne, bijatyki i inne.

 Więcej informacji na: www.bit.bestgliwice.pl oraz www.facebook.com/BEST.ITfest