Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Gdy skończy się zima, nadejdzie… „Gra o karierę”!

 

Już 11 kwietnia 2018 studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu będą mieli szansę wystartować w bitwie o swoją karierę! Tegoroczne Targi Pracy odbędą się pod hasłem „Gra o karierę”. Na studentów czeka szereg nagród, w tym szansa na zdobycie płatnego stażu.

Tegoroczne Targi Pracy są częścią ogólnopolskiego projektu Biur Karier pt. „Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie”. Z tej okazji, Biuro Karier UE przygotowało dla uczestników wyjątkowe wydarzenie w klimacie „Gry o Tron”! Każdy z uczestników będzie miał szansę wziąć udział w specjalnie zaprojektowanej grze. Do wygrania płatne staże u renomowanych pracodawców, a także szereg nagród rzeczowych. Co zrobić, aby wziąć udział w grze? Wystarczy na bieżąco śledzić nasz facebookowy profil, gdzie umieścimy wszystkie niezbędne informacje, przed Targami pobrać folder informacyjny i wypełnić 7 etapów gry.

Konkurs „Gra o karierę” został podzielony na 7 etapów, a właściwie 7 królestw, które należy odwiedzić, aby stanąć do walki o swoją karierę. Gra rozpoczyna się od prologu – dwóch wykładów przygotowujących do Targów, na których studenci dowiedzą się, jak profesjonalnie przygotować dokumenty rekrutacyjne oraz jak poradzić sobie ze stresem podczas rozmów z pracodawcami. Odwiedzając Królewską Przystań – stoisko Biuro Karier, studenci będą mieli szansę skorzystać ze specjalnie przygotowanego testu osobowości. Po wypełnieniu testu, student otrzyma naklejkę z jedną z postaci z   „Gry o Tron”, która najlepiej odpowiada jego osobowości. Kolejnymi etapami są między innymi: Checkos – punkt konsultacji CV, Cytadela – szereg specjalistycznych prezentacji prowadzonych przez pracodawców, Date Garden – szybkie rozmowy rekrutacyjne, czy Wyspa Twarzy, czyli spotkanie z wizażystą, który podpowie jak stworzyć profesjonalny, biznesowy image. Przechodząc przez wszystkie 7 etapów gry, student otrzyma niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w rozmowach rekrutacyjnych, zdobycia płatnego stażu lub pracy, a tym samym, wygrania bitwy o swoją karierę!

Już teraz serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/BiuroKarierUEWroclaw/ . Szczegóły wkrótce!