Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

IMI Hydronic Engineering, lider w branży HVAC, zaprasza studentów kierunków inżynierskich na swoje stoisko na Targach Pracy AGH.

To już 9 listopada.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu IMI plc notowanego wśród 100 największych spółek na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (FTSE 100), liderem w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach. Zapewniamy wydajne i wysokiej jakości produkty i usługi, aby efektywniej kontrolować i zabezpieczać pracę systemów HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning).

Posiadamy 3 wyspecjalizowane marki:

·      IMI Pneumatex – ekspert w utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia wody i odgazowania,

·      IMI TA – lider w równoważeniu i regulacji,

·      IMI Heimeier – przoduje w dziedzinie termostatyki.Inżynierom, którzy chcieliby się rozwijać w branży HVAC, oferujemy wiele możliwości:

  • Studentów zapraszamy na praktyki i prace wakacyjne w działach produkcyjnych, a także do aplikowania na stanowiska juniorskie w części administracyjnej.
  • Absolwentów zachęcamy do udziału w 2-letnim płatnym programie stażowym Graduate Programme, dedykowanym osobom, które ukończyły kierunek techniczny z tytułem inżyniera. Udział w Graduate Programme umożliwia zdobycie doświadczenia zawodowego w czterech obszarach: operacyjnym, R&D, projektowym oraz sprzedażowym. W ramach programu realizowane są dwa zagraniczne wyjazdy do naszych oddziałów w Europie.

Więcej o IMI Hydronic Engineering znajdziecie na www.imi-hydronic.pl, a także 9 listopada na naszym stoisku podczas Targów Pracy AGH.


Co wyróżnia IMI Hydronic Engineering?

Głównym celem IMI Hydronic Engineering jest jak najlepsze zrozumienie potrzeb klientów oraz wymagań rynku, aby jak najefektywniej wykorzystać nasze umiejętności, pomagając klientom zmierzyć się z ich wyzwaniami. Podczas praktyk i staży stajesz się częścią naszego zespołu. Jeśli jesteś tak ambitny(a) jak my, to wierzymy, że Twoje możliwości w naszej firmie są nieograniczone.

 

Olewin 50A k. Krakowa

32-300 Olkusz

woj. małopolskie

tel. 32 75 88 200