Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inżynierskie Targi Pracy 2017 Politechniki Krakowskiej

24.10.2017 w godz. 10.00-15.30 w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji PK na ul. Kamiennej 17 odbędą się Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej. Honorowy patronat nad targami objął Rektor uczelni, prof. dr hab. inż. Jan Kazior.

Udział w targach zapowiedziało blisko 40 wystawców i gości, z kraju i zagranicy, prezentujących różne branże (m.in. budownictwo, automatykę, elektronikę, energetykę, mechanikę, branżę konstrukcyjną, samochodową, outsourcing, telekomunikację, IT, produkcję).

Swoje dokumenty aplikacyjne będzie można skonsultować z doradcami zawodowymi Biura Karier (STREFA DORADZTWA) i reprezentantami pracodawców, a także pozostawić na stanowiskach wystawców.

W ramach targów zapraszamy także do udziału w Career Date – spotkaniach z pracodawcami i speed recruitingu do firm. Harmonogram wydarzeń w ramach Career Date, a także informacje w sprawie zapisów na spotkania, znajdują się na stronie: targi.pk.edu.pl

Targi pracy objęły swym patronatem medialnym: Eurostudent.pl, Praca.pl, Radio Nowinki, StrefaInzyniera.pl i Linguajob.pl

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Nie wymaga się wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji o targach: www.targi.pk.edu.pl