Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jubileuszowa XXV edycja Inżynierskich Targów Pracy

Inżynierskie Targi Pracy to jedne z największych targów pracy organizowanych w Krakowie. Celem projektu jest wsparcie studentów w efektywnym szukaniu zatrudnienia, które spełnia ich oczekiwania. Wydarzenie, organizowane już od blisko 25 lat, co roku przyciąga dziesiątki firm, gdzie setki przedstawicieli oferuje zatrudnienie tysiącom studentów szukających stażów, praktyk i stałej pracy.

Jubileuszowa XXV edycja Inżynierskich Targów Pracy odbędzie się 8 marca 2023 w godzinach 10:00 – 16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Największą zaletą Inżynierskich Targów Pracy jest obecność przedstawicieli najbardziej innowacyjnych firm w czasie trwania wydarzenia. Nie ma lepszej formy poznania struktury firmy i warunków pracy niż osobista rozmowa z jej pracownikami. Udział w wydarzeniu z pewnością pomoże przybliżyć procesy rekrutacyjne na określone stanowiska.

W czasie Inżynierskich Targów Pracy odwiedzający będą mieli do dyspozycji nie tylko stoiska wystawców, ale również warsztaty, w czasie których specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dostępna będzie również profesjonalna konsultacja CV. Przeprowadzane będą konkursy z nagrodami. Na uczestniczących w wydarzeniu będzie czekać Strefa Studenta oraz możliwość dostania darmowej kawy.

Obecność na Targach to również doskonała okazja, aby dołączyć do naszego Stowarzyszenia w czasie wiosennej rekrutacji. Na naszym stoisku opowiemy o przygotowywanych przez nas projektach, działalności międzynarodowej oraz o procesie rekrutacyjnym.

BEST to europejska apolityczna organizacja non-profit zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy. Reprezentuje nas 81 grup lokalnych z 32 krajów Europy. Lokalna grupa BEST-u w Krakowie działa od ponad 25 lat, stale się rozwijając i przygotowując projekty na jak najwyższym poziomie.Jesteśmy organizatorami wydarzeń lokalnych i ogólnopolskich. Jako część europejskiej organizacji, prowadzimy też działalność o zasięgu międzynarodowym. Hackathon BITEhack, konkurs inżynierski EBEC, międzynarodowe kursy naukowe i Inżynierskie Targi Pracy to nasze wiodące wydarzenia w ciągu roku.

 

Więcej informacji znajdziecie na:
https://www.facebook.com/BEST.itp/
https://www.instagram.com/itp_best/

https://www.linkedin.com/company/in%C5%BCynierskie-targi-pracy/