Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Juno – koszulki i bilety – wyniki

Lista zwycięzców:

Podwójne zaproszenie do kina Cinema City otrzymują:

Anna Chałupa (Bolesławiec)

Janina Wojno (Nowa Wies)

Łukasz Pucz (Stargard Szczec.)

Katarzyna Łoniewska (Płońsk)

Paweł Misiak (Łętownia)

Bartłomiej Smolak (Milejów)

Bogusław Polit (Olecko)

Arkadiusz Kleniewski (Warszawa)

Aniela Lutomierska (Warszawa)

Bożena Kleniewska (Warszawa)

Krzysztof Kleniewski (Warszawa)

Mariusz Kleniewski (Warszawa)

Sławomir Pochwatka (Niedrzwica Duża)

Paulina Bąk (Gilowice)

Przemek Powirski (Prudnik)

Pauula Bal (Gliwocie)

Grzegorz Masiarek (Cieszyn)

Betti Kaumba (Kraków)

Katarzyna Polak (Ząbki)

Agnieszka Wróblewska (Radom)

Agnieszka Chmielewska (Tomaszów Lubelski)

Jerzy Zakrzewski (Żyrardów)

Karolina Brzuszkiewicz (Bolesławiec)

Andrzej Woronowski (Bartoszyce)

Mariola Machnik (Sosnowiec)

Ewa Tarczyńska (Stalowa Wola)

Agnieszka Czarnik (Środa Śląska)

Paulina Płonka ( Bieruń Nowy)

Marek Janik (Oświęcim)

Joanna Śliwińska (Sopot)

Sylwia Dąbrowska (Jasło)

Michał Tomaszewski (Nowy Dwór Gdańsk)

Jarosław Chodak (Lublin)

Jakub Kłębokowski (Milejów)

Ewa Krupińska (Gliwice)

Mateusz Piestrzyński (Łódź)

Elżbieta Mielcuch (Celestynów Pogorzel Warszawska)

Agnieszka Kowalska (Gdynia)

Piotr Kowalski (Łęczna)

Elżbieta Klębowska (Ulan)

Anna Wysocka (Kętrzyn)

Kamila Grudzień (Lublin)

Krystian Kamiński (Kraków)

Sylwia Ulanowska (Inowrocław)

Dorota Bąk (Gdańsk)

Kamila Jakubowska (Narew)

Joanna Łazor (Racibórz)

Anna Solecka (Baniocha)

Anna Jarek (Ostrowiec Św)

Koszulki z filmu JUNO otrzymują:

Urszula Gałązka (Ruda Śląska)

Joanna Galus (Tarnów)

Laura Goś (Lublin)

Małgorzata Morawska (Chełmek)

Dorota Kurczyk (Mielec)

Kinga Karczewska (Toruń)

Agnieszka Pogodzińska (Radom)

Józef Wiktor Kowalski (Wierzchosławice)

Joanna Sowała (Świnoujście)

Agnieszka Krajewska (Biała Podlaska)

Ewa Furmańczyk (Skierniewice)

Ewa Rogala (Wrocław)

Paulina Budziszewska (Łubowo)

Agata Kuzaka (Lublin)

Angelika Borek (Bydgoszcz)

Bożena Bednarczyk (Warszawa)

Ewelina Łyczewska (Strzelce Opolskie)

Rafał Wójcik (Konstantynów Łódzki)

Katarzyna Król (Zabrze)

Jakub Prabucki (Toruń)

Michał Szluz (Medynia Głogowska)

Jarosław Domański (Łączna)

Piotr Osiadły (Luboń)

Justyna Gauden (Koło)

Natalia Łęcka (Starogard Gdański)

Barbara Grygiel (Łęczna)

Oliwia Drost (Chełmża)

Anita Rybinska (Krasnystaw)

Karolina Pielachowska (Gdańsk)

Małgorzata Dąbrowska (Legnica)

Aleksandra Stróżyńska (Łódź)

Ada Latańska (Poznań)

Mariusz Balcerek (Stęszew)

Alicja Pek (Gdynia)

Emilia Pocztowska (Rybnik)

Kamil Uciński (Ozorków)

Sławomir Nowak (Skarżysko-Kamienna)

Iwona Kowalczyk (Warszawa)

Krzysztof Chojnowski (Rzekuń)

Kasia Skorupa (Lublin)

Paulina Mieldzioć (Białystok)

Natalia Kawala (Nowa Góra)

Aleksandra Gajowska (Zabrze)

Paulina Falandys (Kamień)

Jolanta Bielska (Stary Sącz)

Magda Mańkowska (Lublin)

Martyna Halemba (Siemianowice Śląskie)

Joanna Gawłowska (Bełchatów)

Andrzej Mackiewicz (Wrocław)

Karolina Kukowska (Toruń)

Gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane pocztą.