Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kalendarium wiosennych targów pracy i kariery online!

Wiosna to idealny czas na zmiany i planowanie kariery! W warunkach pandemicznych wydarzenia targowe odbywają się w formie online. Przedstawiamy Wam kalendarium wydarzeń, którym patronujemy!

10.03.2021 r.

XXIII Inżynierskie Targi Pracy

ITP. BEST Kraków

Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków od 24 lat dokłada wszelkich starań, aby wspomóc przyszłych inżynierów w rozwoju ich kariery. Wierzymy, że najlepszym sposobem, aby to osiągnąć jest aranżacja bezpośrednich spotkań studentów z interesującymi ich pracodawcami. Inżynierskie Targi Pracy to projekt, którego głównym celem jest właśnie stworzenie warunków umożliwiających młodym ludziom kontakt z reprezentantami wielu różnych firm.

 

Targi Pracy AGH

15–16.03.2021 r.

Firmy i instytucje zainteresowanie uczestnictwem zapraszamy do kontaktu pod adresem:

tp@agh.edu.pl

 

16–18.03.2021 r.

I edycja Studenckich Targów Pracy

Warszawa

 

22.03.2021 r. 

XXIV Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników!

Z powodu pandemi forma Targów została ograniczona do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego  

Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na 22 marca 2021 r.

Katalog zostanie opublikowany na portalu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału.

Planujemy także dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.

Katalog przekażemy również do Samorządu Studenckiego i organizacji studenckich, działających na terenie Politechnice Warszawskiej, w celu upowszechnienia dystrybucji.

 

30–31.03.2021 r.

27. Inżynierskie Targi Pracy

Politechnika Warszawska

Inżynierskie Targi Pracy co roku dają możliwość, aby osobiście porozmawiać z najbardziej innowacyjnymi firmami na rynku, poznać ich oczekiwania, wymagania, a także zrobić na nich wrażenie swoją osobą i zdobyć pracę swoich marzeń.

 

12–15.04.2021 r.

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Politechnika Śląska

Wydarzenie dedykowane kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie kontaktu Pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej.

Targi to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane i doceniane przez współczesny rynek pracy.
Organizacji targów towarzyszy idea zwiększania platformy współpracy w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia w Politechnice Śląskiej oraz wymiany wiedzy pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim.
Koordynatorami wydarzenia są uczelniane Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki oraz Samorząd Doktorantów.

 

21.04.2021 r.

XVI Akademickie Targi Pracy 

Łódź

Dlaczego warto wziąć udział?
Jesteśmy największymi, niekomercyjnymi targami pracy w Polsce przeznaczonymi dla wszystkich studentów naszego miasta.

 

Kwiecień 2021 r.

Targi Pracy UJ

Wiosenna edycja Targów Pracy odbędzie się w kwietniu 2021 roku. Wszystkich pracodawców, zainteresowanych wzięciem w niej udziału, zachęcamy do kontaktu mailowego z koordynatorkami wydarzenia:

Magdalena Kwak-Wójcik – magdalena.kwak@uj.edu.pl
Emilia Latała – emilia.latala@uj.edu.pl