Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kalendarium wiosennych targów pracy i kariery online!

Wiosna to idealny czas na zmiany i planowanie kariery! W warunkach pandemicznych wydarzenia targowe odbywają się w formie online. Przedstawiamy Wam kalendarium wydarzeń, którym patronujemy!

10.03.2021 r.

XXIII Inżynierskie Targi Pracy

ITP. BEST Kraków

Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków od 24 lat dokłada wszelkich starań, aby wspomóc przyszłych inżynierów w rozwoju ich kariery. Wierzymy, że najlepszym sposobem, aby to osiągnąć jest aranżacja bezpośrednich spotkań studentów z interesującymi ich pracodawcami. Inżynierskie Targi Pracy to projekt, którego głównym celem jest właśnie stworzenie warunków umożliwiających młodym ludziom kontakt z reprezentantami wielu różnych firm.

 

Targi Pracy AGH

15–16.03.2021 r.

Mamy nadzieję, że nowa formuła Targów, obejmująca wirtualne rozmowy, czaty, webinaria, prezentacje i konkursy on-line, da szansę rozwoju zawodowego studentom i absolwentom AGH oraz spełni oczekiwania pracodawców poszukujących dobrze wykształconych młodych pracowników. Z doświadczenia organizacji ponad dwudziestu poprzednich edycji wiemy, jak ważny jest bezpośredni kontakt pomiędzy kandydatem a pracodawcą i niezależnie od obecnych ograniczeń pragniemy taki kontakt umożliwić.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty targowej, do rejestracji i aktywnego uczestnictwa.

 

16–18.03.2021 r.

I edycja Studenckich Targów Pracy

Warszawa

Nieodłącznym elementem studiowania jest rozmyślanie o swojej przyszłej karierze… Co chcę robić? Gdzie zacząć? Jak zacząć? Z myślą o wszystkich studentach, tych mniej lub bardziej zagubionych w planowaniu swojej przyszłości, stworzyliśmy Studenckie Targi Pracy. Podczas naszego 3-dniowego wydarzenia, będziecie mieli okazję poznać przedstawicieli wielu firm, będących liderami na rynku pracy, a to wszystko za sprawą:

  • wioski targowej, stworzonej na specjalnej internetowej platformie;
  • warsztatów, prelekcji i keynote.

Nie przegap swojej szansy! Dołącz do nas i zadbaj o swoją przyszłość!

 

17–18.03.2021 r.

Absolvent Talent Days

Najbliższa edycja targów pracy Absolvent Talent Days Online odbędzie się już w dniach 17-18 marca! Zarejestrowani kandydaci otrzymują dostęp do wirtualnej przestrzeni targowej. Mają tam szansę bezpośredniego kontaktu z kilkudziesięcioma czołowymi pracodawcami z niemal wszystkich branż (m.in. Agencja Wywiadu, Mars, Accenture). Swoje wątpliwości dotyczące warunków zatrudnienia rozwieją poprzez udział w LIVE sesjach Q&A czy też wideorozmowach 1:1.

Gdańsk/Sopot

Katowice

Kraków

Łódź

Poznań

Warszawa

Wrocław

 

17–18.03.2021 r.

34. Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy są cyklicznym projektem Fundacji Manus, organizowanym wspólnie z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Są to trzy dni pełne ofert pracy, praktyk oraz staży, które są skutecznym i sprawdzonym sposobem wymiany informacji oraz wzajemnych oczekiwań pomiędzy Pracodawcą a Studentem. Akademickie Targi Pracy umożliwiają studentom odnalezienie się na współczesnym rynku pracy, łącząc w swojej formule możliwość rozwoju społecznego, naukowego oraz gospodarczego, a Pracodawcom pozwalają na bliższe poznanie przyszłych pracowników.

 

22.03.2021 r. 

XXIV Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników!

Z powodu pandemi forma Targów została ograniczona do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego  

Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na 22 marca 2021 r.

Katalog zostanie opublikowany na portalu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału.

Planujemy także dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.

Katalog przekażemy również do Samorządu Studenckiego i organizacji studenckich, działających na terenie Politechnice Warszawskiej, w celu upowszechnienia dystrybucji.

 

30–31.03.2021 r.

27. Inżynierskie Targi Pracy

Politechnika Warszawska

Inżynierskie Targi Pracy co roku dają możliwość, aby osobiście porozmawiać z najbardziej innowacyjnymi firmami na rynku, poznać ich oczekiwania, wymagania, a także zrobić na nich wrażenie swoją osobą i zdobyć pracę swoich marzeń.

 

7–14.04.2021 r.

Dni Kariery

Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska. Dają pracodawcom szansę promocji praktyk, pracy i staży wśród ambitnych studentów i absolwentów. Umożliwiają bezpośredni kontakt z kandydatami, którzy odpowiadają oczekiwaniom i wymogom rekrutacyjnym firmy, a także wymianę informacji i wzajemnych oczekiwań. Udział w targach stwarza okazję do przekonania odpowiadających profilem, potencjalnych pracowników do złożenia swojej aplikacji oraz do zbudowania wizerunku atrakcyjnego, godnego zaufania pracodawcy Dni Kariery® są organizowane przez studentów dla studentów. Jako rówieśnicy uczestników najlepiej znamy potrzeby młodych ludzi i chcemy dać im szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównania wielu ofert i wybrania tej najodpowiedniejszej. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

 

12–16.04.2021 r.

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Politechnika Śląska

Wydarzenie dedykowane kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie kontaktu Pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej.

Targi to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane i doceniane przez współczesny rynek pracy.
Organizacji targów towarzyszy idea zwiększania platformy współpracy w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia w Politechnice Śląskiej oraz wymiany wiedzy pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim.
Koordynatorami wydarzenia są uczelniane Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki oraz Samorząd Doktorantów.

 

21.04.2021 r.

XVI Akademickie Targi Pracy 

Łódź

Dlaczego warto wziąć udział?
Jesteśmy największymi, niekomercyjnymi targami pracy w Polsce przeznaczonymi dla wszystkich studentów naszego miasta.

 

Kwiecień 2021 r.

Targi Pracy UJ

Wiosenna edycja Targów Pracy odbędzie się w kwietniu 2021 roku. Wszystkich pracodawców, zainteresowanych wzięciem w niej udziału, zachęcamy do kontaktu mailowego z koordynatorkami wydarzenia:

Magdalena Kwak-Wójcik – magdalena.kwak@uj.edu.pl
Emilia Latała – emilia.latala@uj.edu.pl